• Vimeo
 • YouTube
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań

  Ślub międzynarodowy | Herbarium | Kasia i Jared


  Kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się z Kasią, zobaczyliśmy jaką ma energię i z jak wielką radością mówi o dniu ślubu - wiedzieliśmy, że będzie to szalona impreza! A kiedy w czerwcu w Herbarium poznaliśmy Jareda podczas przygotowań -nie mieliśmy już nawet krzty wątpliwości. Para której uśmiech nie schodzi z twarzy, urok, poczucie humoru i dystans jaki do siebie mają - temu nie można się oprzeć. Niesamowicie cieszymy się, że możemy razem tworzyć tak wspaniałe historie dwojga ludzi!

  Ślub humanistyczny w Herbarium Hotel & Spa

  W Herbarium fotografowaliśmy po raz pierwszy. Z Poznania jechaliśmy nieco ponad godzinkę, aby dotrzeć w to piękne miejsce. Hotel usytuowany jest na terenie parku, z dostępem do jeziora przy którym wykonaliśmy zdjęcia podczas mikrosesji z Kasią i Jaredem. Herbarium ma stara duszę i nowoczesny design. Budynek pochodzi z XIX wieku, ale został gruntownie odrestaurowany. Dookoła unosi się zapach drzew i ziół. Wszystko jest tu na najwyższym poziomie, od wystroju sal po pyszną kuchnię. Z sali w której odbyła się ceremonia poprowadzona przed Mr Host (link znajdziecie poniżej) można wyjść na taras, a stamtąd na ogród. Początkowo plany były nieco inne, ceremonia miała odbyć się na zewnątrz, jednak kapryśna tego dnia pogoda pokrzyżowała plany. W słoneczne i cieple dni organizowane są również ceremonie na pomoście.

  Jeśli marzy Wam się ślub kościelny to niedaleko na wzgórzu usłanym lawendą mieści się urokliwy kościółek.

  Suknia ślubna od Violi Piekut

  Czy Wy też macie tak, że patrzycie na jakiś strój i wiecie dokładnie kto go zaprojektował? Tak było w przypadku sukienki Kasi, że od razu nasunęła mi się na myśl Viola Piekut! Odważny krój pokazujący dokładnie tyle ile trzeba, fantastycznie układający się materiał, prostota i klasa sama w sobie! Kasia zna się na ubiorze jak mało kto, stylizuje sesje, a jej instagram jest pełen modowych inspiracji. Jeśli macie wysokie wymagania i potrzebujecie czegoś co będzie oddawało Wasz indywidualny styl - to salon Angel by Viola Piekut niech będzie pierwszym adresem pod jaki się udacie!  Zdjęcia ze ślubu Kasi i Jareda ukazały się na portalu Ślub Na Głowie
  SLIDESHOW ze ślubu Kasi i Jareda w Herbarium:


  Dream Team:

  Miejsce: Herbarium Hotel & Spa

  Suknia ślubna: Viola Piekut

  Dekoracje: Plan Doskonały

  Kwiaty: Winobluszcz

  Włosy: Kasia Furmaniak

  Make-up: Oktawia Dębińska

  Biżuteria: Anton Henuis

  Garnitur: Cafardini

  Buty Pana Młodego: Ryłko

  Buty Panny Młodej: Gino Rossi

  Prowadzenie ceremonii: Mr Host

  Prowadzenie imprezy: Montaż Atrakcji

  564 wyświetlenia
  sesja narzeczeńska poznań
  panna młoda fotograf ślubny poznań
  para młoda sesja ślubna
  fotograf ślubny poznań
  plener ślubny
  portret panny młodej

  DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

   

  ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

  WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020