top of page

Najlepsze pracownie florystyczne
na Wasz ślub w Wielkopolsce

Biedermeier, bukiet kaskadowy, pomander, taki w stylu nosegay, czy typu arm bouquet – nieważny rodzaj czy forma, ważna obecność,

a ta przy boku panny młodej nieodzowna. I nie zmienia się to od czasów początków naszej ery, kiedy to kompozycje ziół i kwiatów odstraszać miały złe duchy i przynosić wieczne szczęście, być ponadto symbolem niewinności, a swą wonią budować atmosferę uroczystości.

Dziś bukiet ślubny jest uzupełnieniem całościowego wyglądu panny młodej, przysłowiową kropką nad „i”, jego cechy odnaleźć można w weselnych dekoracjach, butonierce pana młodego czy wystroju kościoła. Kwiaty w bukietowych odcieniach pojawiają się ponadto wplecione we włosy przyszłej żony czy na nadgarstkach druhen.

 

Idealna kompozycja ślubna musi spełniać kilka warunków. Po pierwsze być odpowiednio dobrana do figury i urody Panny Młodej,

dalej być dopełnieniem całej stylizacji, a nie ją dominować, po trzecie wiązka winna pasować do charakteru, miejsca ceremonii oraz pory roku. Specjalnie dla Was wybraliśmy mistrzów w swoim fachu - cztery pracownie, które swoimi wariacjami na temat kwiatów spełnią każde Wasze kwieciste marzenie. Nasze obiektywy kochają ich aranżacje, jesteśmy pewni, że pokochacie je i Wy!

Kwiaty i Miut

 

   „Kwiaty są piękne” – mawiają często twórcy Kwiaciarni Kwiaty i Miut, my uważamy nadto, że bukiety ślubne w ich wykonaniu nie tylko pełne są uroku - to istne arcydzieła sztuki, bo biorą we władanie wszystkie zmysły! Kierując się rytmem natury, floryści komponują wiązanki współcześnie, a jednak z dużym ukłonem w kierunki tradycji, korzystając z roślin sezonowych, polnych, a także tych z własnej uprawy. Każdy bukiet jest jedyny , niepowtarzalny i pełen magii niczym z tajemniczego ogrodu, co sprawia, że panna młoda wygląda z nim nie z tej ziemi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INNA Studio

 

   Bukiety ślubne, wychodzące spod ręki florystek pracowni „Inna Studio” są świeże i subtelne, eleganckie i pełne wdzięku, proste, a jednocześnie wyraziste. Idealnie oddają osobowość Panny Młodej, a sukni dodają prawdziwego animuszu. W wiązankach zaobserwować można powrót do skarbów ziemi, wyraża się to nie tylko w kolorach roślin, ale też w rodzaju i sposobie ich ułożenia. Prócz tej jedynej wymarzonej wiązanki, zamówić możecie także biżuterie floralną czy nieziemski wianek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polne kwiaty

 

   Nazwa pracowni genialnie nawiązuje do jej filozofii – tworzenia prostej, lecz niebanalnej kwiecistej formy z użyciem sezonowego materiału roślinnego bez zbędnych ozdobników. W swoich małych dziełach sztuki twórcy stawiają na świeżość, naturalność, uniwersalność i jak najbardziej indywidualny charakter, idealnie dobrany do motywu przewodniego uroczystości oraz najważniejszych jej uczestników. Elementy bukietu ślubnego bez problemu przeniosą do wnętrz kościoła czy sali weselnej, zapewniając tym samym spójną oprawę kwiatową wydarzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracownia Zieleni

 

   Pracownia Zieleni to prawdziwa kwiecista kraina, która zna każdą użytą do bukietu roślinę od najmniejszego ziarenka. Dzięki temu doskonale plasuje ją na odpowiednim, nieprzypadkowym miejscu w ślubnej wiązane, dbając o jej szczególną rolę w tworzeniu całościowego wyglądu młodej panny. Bukiety, wianki, butonierki, kwiatowe dekoracje cechuje niezwykła różnorodność, plastyka, prostota i swoboda, a także niebywały szacunek do każdego, nawet najmniejszego elementu.

Zapłotnia

   Studio twórcze Zapłotnia to swojskość, naturalność, niewymuszony wdzięk, nieprzegadana forma – to natura w najczystszej postaci. Jeśli ktoś potrafi stworzyć coś z niczego, a owo „coś” urosnąć może do rangi arcydzieła, to tylko zapłotniowi floryści. W panujące, obecne trendy, wplatają ponadczasową klasykę, pierwsze skrzypce w bukiecie ślubnym powierzają wdzięcznym kwiatom polnym, a głowę panny młodej ubierają w łąkę i las. Ich artystyczne serce puka w rytmie rustykalnym, jeśli Wasze także, nie zwlekajcie dłużej i bukujcie termin! 


 

Farma florystyczna

   Absolutni mistrzowie w swoim fachu, niezrównani w boho kompozycjach. Cechuje ich niebywały szacunek dla każdej rośliny, której nadają w bukiecie, butonierce, dekoracji Sali weselnej, samochodu czy wianku specjalną wagę i rolę. Potencjał jej znają już od ziarenka, które pieczołowicie i troskliwie doglądają w swej organicznej hodowli po to, by mogło przemienić się w tym szczeg olnym dniu w Waszym życiu, w najpiękniejszy z możliwych kwiat. W farmistycznych dziełach gra po prostu wszystko: kolor, kształt, forma, stylistyka, zapach!

Roksana Hernes

   Roksana Hernes to młoda, zdolna i bardzo wrażliwa adeptka florystyki ślubnej i okazjonalnej, którą traktuje w ramach nie tylko pasji, ale i sztuki. Nieskończona miłość do kwiatów pociągnęła ją do stworzenia oryginalnej marki, jaka wprowadza na rynek ślubny sporo świeżej, ciekawej estetyki. Kompozycje cechuje niezwykła geometria i genialne zachowanie proporcji. Nie ma chyba takiej aranżacji, której Roksana nie byłaby się w stanie podjąć! Zajrzyjcie do niej koniecznie!

 

Wesele z naturą

   Pracowni Wesele z naturą przyświeca - w myśl nazwy - idea wydobywania z każdego kwiatu jego naturalnego potencjału, piękna, jakim obdarzyła go matka natura oraz umiejętne pokazanie go w bukiecie, w towarzystwie innych roślin. I naprawdę im się to udaje! Tworząc pozbawione zbędnych ornamentów czy dodatków aranżacje w stylu boho, rustykalnym lub po prostu naturalym, floryści udowadniają, iż uniwersalność i czar polnych czy ogródkowych kwiatów, nie mają sobie równych!

 

Sobótki

    Sobótki w niepodważalnie genialny sposób wprowadzają w swoje kwieciste aranżacje naturalną dla roślin subtelność i elegancję. Każdemu elementowi dekoracyjnemu przypisują zadanie kreowania harmonijnej przestrzeni, która jest w stanie wygenerować niezwykła energię, blogi nastrój czy też swoiste porozumienie z przyrodą. Bukiety ślubne Sobótek pełne są magii i intymności, i niczym kameleon dopasowują się do urody i osobowości panny młodej. Na dodatek wykonane są z dbałością o każdy szczegół! Sobótki dają radę – nie tylko w weselne sobótki 😉

burgundowy bukiet ślubny
Marsala bukiet ślubny
Marsala
dekoracja sali Bagatelka
dekoracja sali Bagatelka
dekoracja sali Bagatelka
bukiet ślubny
bukiet i wianek ślubny
wianek ślubny
bukiet ślubny
bukiet ślubny
dekoracja kościoła
bukiet ślubny
bukiet ślubny
bukiet ślubny
bukiet ślubny
bukiet ślubny
bukiet ślubny
bukiet ślubny
dekoracje kwiatowe Bazar Poznański
dekoracje kwiatowe Bazar Poznański
dekoracje kwiatowe Bazar Poznański
dekoracje kwiatowe Bazar Poznański
dekoracje kwiatowe Bazar Poznański
dekoracje kwiatowe Bazar Poznański
dekoracje kwiatowe Bazar Poznański
dekoracje kwiatowe Bazar Poznański
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | INFO@DREAMEYESTUDIO.PL

2023

bottom of page