top of page

OPINIE

ZUZANNA I JACEK

Mimo, że ślub i wszystkie towarzyszące temu wydarzeniu emocje dopiero przed nami, Wy uchwyciliście w naszych zdjęciach coś wyjątkowego, co sprawia, że chcielibyśmy przeżywać to każdego dnia. Atmosfera jaką tworzycie podczas sesji sprawiła, że z łatwością i ogromną gracją wkroczyliście w nasz miłosny świat i przedstawiliście go na zdjęciach w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Cenicie naturalność oraz spontaniczność, dzięki którym nasz brak doświadczenia w pozowaniu kompletnie nie miał znaczenia, wystarczyło to, że byliśmy razem. Dzięki Wam na chwilę zapomnieliśmy o szarej rzeczywistości, nie przeszkadzał nam nawet lekki, jesienny chłód - skupieni byliśmy wyłącznie na sobie.

ZOFIA I TOMASZ

Z ogromną niecierpliwością czekaliśmy na efekty pracy Gosi i Grzegorza. I warto było! Połączenie artystycznej duszy Gosi oraz technicznej precyzji Grzegorza daje niesamowite efekty: zdjęcia, którymi będziecie cieszyć się przez lata i za każdym razem będą działać niczym wehikuł czasu przenosząc Was do Waszego pięknego dnia. Ten wspaniały duet stwarza rodzinną atmosferę gdzie wszyscy czują się swobodnie i każdy bez względu na wiek, potrafi stanąć przed obiektywem nawet "z głupią miną"! Sposób w jaki wykorzystali naturalne światło oraz scenerię stworzył ujęcia nie do podrobienia, niczym z żurnala. Sam reportaż ślubny jest pełen życia i energii, a zdjęcia dzieci kradną serce swoją naturalnością. Mówiąc krótko, po raz kolejny jesteśmy zachwyceni tą współpracą i polecamy ten wyjątkowy pod każdym względem duet z całego serca!

MARTYNA

Gosia i Grzesiek to prawdziwy Dream Team!!! Miałam przyjemność robić z nimi już drugą sesję i za każdym razem efekt był powalający. Jest to para idealna. Stanowią zgrany duet, wiedzą czego chcą, podchodzą do tego profesjonalnie i przede wszystkim napawają przeogromnym optymizmem, który sprawia, że masz wrażenie, jakbyś znał/a się z nimi od lat. Dzięki nim odczuwany „stresik” i „spięcie” mijają po pierwszych minutach. Sesja przebiega wprost naturalnie, ty czujesz się jakbyś pozował od lat Nie ma miejsca na sztywne komentarze dotyczące min, pozycji... Zdjęcia robią się praktycznie same, a efekt po zwali każdego z nóg. To wszystko właśnie dzięki magicznemu duetowi DreamEyeStudio , do którego (mam nadzieję) wrócę nie raz !

MARYNIA I BARTEK

DreamEye Studio poleciła mi przyjaciółka i jak to ma w zwyczaju absolutnie się nie pomyliła. W naszym życiu już przed ślubem wszystko działo się spontanicznie i energicznie, więc potrzebowałam fotografów którzy szybko nas zrozumieją okazało się, że właściwie zrozumieliśmy się bez słów. Po pierwszym spotkaniu mój mąż powiedział „Marynia to jest to znalazłaś idealny duet”. Nie trzeba nikomu reklamować, że najlepsi fotografowie to tacy których nie widać a jednak są w centrum największego szczęścia ba oni je uwieczniają na całe życie. Przy Gosi czułam się swobodnie jakbyśmy się znały już od dawna, nie było skrępowanego „patrz w obiektyw” przy mini sesji czy „ustaw się tu” było naturalnie i to widać w ich pracach. Jak otrzymaliśmy galerie ze zdjęciami było jedne wielkie synchroniczne „ale piękne”. Goście weselni do nas dzwonili/pisali i mówili - "jakie cudne zdjęcia, ile radości uśmiechu i wspaniałych ujęć!". Mogłabym się długo rozpisywać ale idąc ku końcowi będę polecać dalej i co najważniejsze czekam obecnie na narodziny córeczki i kolejne sesje rodzinne.

MARIA I TOMASZ

Niezmiernie się cieszymy, że mamy okazję znać tak wspaniałych ludzi jak Gośka z Grześkiem! Nie dość, że są cudownymi osobami i samo przebywanie z nimi już napawa człowieka optymizmem, to jeszcze robią tak magiczne ujęcia! Sesja z nimi jest wielką frajdą, a zdjęcia trochę jakby robią się same… Bardzo ich cenimy za ich naturalność oraz za to, że starają się oddać szczególny charakter każdej rodziny. Wychodzi im to tak fenomenalnie, że kiedy dostaje się od nich gotowe zdjęcia, trzeba trzymać się krzesła, bo jest tak dobrze! Tak było w naszym przypadku, ale tak naprawdę, jest to już po prostu normą, jeśli oddaje się swoje fotograficzne losy w ręce tego duetu! Przygotujcie się na moc wrażeń, bo oni totalnie znają się na swoim fachu!

SYLWIA I WOJTEK

DreamEye Studio było głównym fotografem kulis konkursu Najpiękniejsza Panna Młoda, w którym brałam udział.
Gosia i Grzesiek dali się poznać jako otwarta, sympatyczna, kreatywna ,ale nienarzucająca się para fotografów – nawet nie wiem, kiedy zdążyli wykonać te wszystkie ujęcia To właśnie w tym konkursie wygrałam sesję narzeczeńską, w której za obiektywem stanęła Gosia. Wymarzyliśmy sobie sesję miejską, więc wstaliśmy wszyscy wcześnie, aby rozpocząć zdjęcia ok 6 rano. Gosia dzielnie spacerowała z nami po uliczkach Poznania, dając Nam cenne wskazówki i podrzucając co rusz pomysł na kolejne ujęcie. Na początku byliśmy lekko zdenerwowani – wszak na co dzień nie staje się przed obiektywem aparatu, ale Gosia jest tak ciepłą i sympatyczną osobą, że zdenerwowanie szybko ustąpiło, mogliśmy się wyluzować i o nic nie martwić. Z sesji mamy mnóstwo pięknych, naturalnych zdjęć – dlatego jeśli się jeszcze zastanawiacie, denerwujecie , myślicie jak to będzie - to polecamy z całego serca :)

NATALIA I WOJTEK

Jeżeli jeszcze ktoś zastanawia się nad tym jakiegoś fotografa wybrać, to ja z całym przekonaniem polecam Gosię i Grześka! Bardzo żałuję, ze mogliśmy tylko współpracować podczas sesji narzeczeńskiej. Przede wszystkie piękne zdjęcia i super kontakt. Na sesji stworzyli niesamowita atmosferę - bez skrępowania i sztuczności. wykonywali nam zdjęcia podczas których czuliśmy się swobodnie, dając nam również cenne uwagi. Jeżeli teraz miałabym wybierać swojego fotografa ślubnego na wesele na pewno byłoby to DreamEyeStudio.

PATRYCJA I JOHN

   Gosia i Grzegorz byli świetni. Naprawdę czuliśmy jakbyśmy spotkali przyjaciół niż dwoje ludzi, którzy byli tam tylko zrobić zdjęcia. Ten dzień nie byłby taki sam bez nich. Byli profesjonalni, zabawni i świetnie było mieć ich obok siebie!

GOSIA I BENIAMIN

Wybór DreamEyeStudio okazał się niezwykle trafny. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej wyszły pięknie i naturalnie. Widzieliśmy, że Gosia i Grzesiek są najlepsi w tym, co robią, ale mimo wszystko- zupełnie nie spodziewaliśmy się tak cudownych efektów. Mimo wszystko zdjęcia zwalają z nóg! :) Polecamy wszystkim, którzy się wahają i zastanawiają czy sesja to coś dla nich- ta para i ich poczucie humoru sprawiło, że czuliśmy się bardzo swobodnie,Jako fotografowie są nieziemsko utalentowani i kreatywni, czego efekty widać na każdym z ich zdjęć. Polecamy i dziękujemy jeszcze raz, na pewno wrócimy:))

GABI I RAFAEL

Kochani, nareszcie trochę emocje opadły i jestem w stanie na spokojnie myśleć i ubrać w słowa to co czuje(my). Oglądając zdjęcia od Was płakałam i śmiałam się na przemian. To jest niesamowite jak potraficie uchwycić te cenne momenty, jakie macie oko do detali i jak przy tym wszystkim jesteście niewidoczni podczas swojej pracy! To co mnie najbardziej ujęło to to, że Wasza fotorelacja z naszego ślubu/wesela idealnie oddaje charakter tego wielkiego dnia – to ludzie i ich emocje miały być w centrum, a nie dekoracje i inne kupne atrakcje (które wiadomo cieszą oko i dobrze się fotografują ). Wasze zdjęcia to wspaniała pamiątka z naszego ślubu, a tak naprawdę zatrzymanie tego dnia w namacalnej formie na zawsze, a ze zdjęcia idealnie odzwierciedlają to jak ja pamiętam ten dzień to wszystko się zgadza i za 10 lat będę mogła odświeżyć te wspomnienia. Macie cudowną prace, bo dostarczacie zwykłym ludziom dzieła sztuki, które będą zdobić wnętrza nie tylko nasze i naszych bliskich.
Wspomnę jeszcze, ze nasza sesja w plenerze to dowód dla zazdrosnych niedowiarków, że to nie, że Wam się tak po prostu udało na naszym ślubie, to są po prostu Wasze super foto-zdolności i lata doświadczenia. Czapki z głów i przeogromne DZIĘKUJĘ!!!!!:*

OLA I ARTUR

   Współpraca z DreamEye Studio była dla nas czystą przyjemnością :) Przede wszystkim dlatego, że wszystko przebiegało naturalnie i na luzie. Wydaje nam się, że wynika to, właśnie z takiego naturalnego podejścia do nas, do klientów. Wspominamy nasze pierwsze spotkanie, które trwało dwie godziny, z czego o samym ślubie rozmawialiśmy jakieś 20 minut :) Już wtedy wiedzieliśmy, że chcemy współpracować tylko z Wami. Widzieliśmy oczywiście Wasze portfolio i spodziewaliśmy się dobrych zdjęć, ale to co zobaczyliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wystarczy wspomnieć tu, że Ola dwa razy płakała podczas pierwszego oglądania :) Doszliśmy wtedy do wniosku, że te zdjęcia oddają dokładnie to, co w tym dniu przeżyliśmy. To tak jakby wszystkie nasze wewnętrzne uczucia i emocje zostały przeniesione 1 do 1 na fotografie. Bez żadnej przesady czy sztuczności. Wydawało nam się, że niemożliwe jest aby coś takiego zrobić, ale Wam się to udało :) Uchwyciliście tyle niesamowitych momentów, które pokazały nam ten dzień i samo wesele z zupełnie innej strony. Zobaczyliśmy sytuacje, zabawę i emocje naszych bliskich, których my podczas tej, krótkiej nocy nie byliśmy w stanie wychwycić, a Wam udało się to perfekcyjnie :)

IZA I JAREK

Kochani! Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować (przepraszamy, że z opóźnieniem, ale byliśmy tak podekscytowani zdjęciami, że zapomnieliśmy o dobrych manierach... ;)), tak więc chcielibyśmy Wam podziękować, za przesympatyczną współpracę, za wsparcie, za Wasz spokój, ale przede wszystkim, za tak piękne uchwycenie TYCH chwil, za magiczne zdjęcia, za to, że za ileśnaście lat (jak Bóg pozwoli) nie będzie nam wstyd pokazać albumu ze zdjęciami naszym dzieciom. Naprawdę ogromne dziękujemy! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, żeby to dobro, które dajecie do Was wracało. Niech Wam Bóg błogosławi!

Dodam jeszcze od siebie, że ostatnio spojrzałam na zdjęcia z Rzymu i ślubu i mówię do Jarka, że szkoda, że już nie będzie pretekstu do zrobienia sobie takich ślicznych zdjęć, a On do mnie: "Jak to nie? A na jakąś rocznicę, a z dzieciaczkami, na pewno jakaś okazja się znajdzie!", tak więc od siebie dziękuję, że do Waszych zdjęć to nawet mój antyzdjęciowy Mąż chce pozować :P.

ANNA I LESZEK

Zdjęcia obejrzane! :)

 

Po pierwsze - są cudowne! My zakochani, Nina jest przeurocza, a goście na wszystkich zdjęciach uśmiechnięci! 

 

Po drugie - mało pamiętamy z tego dnia ;) Dzięki tym zdjęciom wczoraj przenieśliśmy się do dnia 6 kwietnia. Odżyły wspomnienia, emocje, przypomniały się niektóre momenty, a inne były niespodzianką, która wywołała uśmiech... a niekiedy i głośny śmiech :D Wszystko za sprawą tego, że to IDEALNY REPORTAŻ! Taki właśnie miał być - naturalny, bez ustawiania gości, w punkt uchwycone chwile. 

 

Po trzecie - mikrosesja. Tutaj nasuwa mi się jedna myśl... to nie jest mikrosesja, to MAKROSESJA! :) Dziękujemy za te piękne zdjęcia. Jestem zachwycona wszystkimi kadrami! Jesteśmy piękni, zakochani i szczęśliwi. O ile reportaż jest w punkt , taki jak sobie wymarzyłam, to nasza sesja plenerowa przewyższyła moje oczekiwania :)

 

Po czwarte -  Tobie Gosiu szczególne podziękowania. Zaskoczył mnie stres , który pojawił się podczas przygotowań do ślubu. Myślałam, że brak makijażystki to nie problem i ogarnę ten temat sama, a jednak trochę spanikowałam... wkradł się chaos i niepotrzebne nerwy. Uspokoiłam się dopiero w momencie gdy przyszłaś do mnie do pokoju. To co zapamiętałam to właśnie Twój spokój i słowa, że mamy jeszcze czas, że mam się nie denerwować... Żałowałam, że nie zawołałam Cię wcześniej :) Myślałam, że z tych zdjęć nic tam nie wyjdzie - właśnie przez ten "bałagan" panujący dookoła, a jednak udało się - dzięki Tobie :)

MARTA I PAWEŁ

   Pracę Gosi i Grzegorza z DreamEye Studio miałam okazję obserwować pierwszy raz kilka
lat temu na weselu znajomych. Wtedy przekonałam się, że potrafią nawet ze zwykłych ujęć stworzyć bajkowy świat. Śledząc ich profil tylko upewniłam się w przekonaniu, że to koniecznie DreamEye Studio musi stać za obiektywem na naszym weselu. Ważną rolę odgrywa również kontakt, ponieważ jest to przesympatyczna para z fajnym poczuciem humoru, byliśmy zupełnie
wyluzowani podczas sesji i zachowywaliśmy się naturalnie. Przy okazji odkryliśmy, że jest to świetna zabawa:) Cała galeria zdjęć z uroczystości sumiennie uwiecznia wszystko, co się działo po kolei oraz wszystkich gości. Najpiękniejsze są jednak zdjęcia z sesji plenerowej – baśniowe, niesamowite, wzruszające. Podziwiamy ich wielki talent <3

NATALIA I KRZYSZTOF

   Nie mieliśmy okazji podziękować za albumy, bo zobaczyliśmy je tuż przed gwiazdką! Wyszły pięknie!!! Bardzo, bardzo dziękujemy :) Nie byliśmy pewni tego większego rozmiaru jak zamawialiśmy, ale nie żałujemy, bo wyszło świetnie :) Pozostałe dwa daliśmy rodzicom i byli zachwyceni! W ogóle wszystkie zdjęcia ślubne wyszły cudnie, a także jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy w dniu ślubu, więc na pewno będziemy Was polecać!

KASIA I MACIEJ

   Mieliśmy wielką przyjemność współpracować ze wspaniałą grupą osób która zajmowała się nami w tym dniu od strony profesjonalnej. Wy jako nasi fotografowie od samego początku wprowadziliście miłą i serdeczną atmosferę, a wiadomo ze oprócz wzruszeń w tym ważnym dniu każdej parze towarzyszy także stres i napięcie. Każde zdjęcie to pięknie uwiecznione wrażenia i odczucia - nas, naszych bliskich i przyjaciół, a nie tylko ładna fotografia na ścianie :)

ANNA I DAMIAN

   Jeśli chcecie fotografów, którzy uchwycą emocje i klimat pięknych chwil życia to z pewnością duet DreamEye Studio jest dobrym wyborem!!! Gosia i Grzesiek to utalentowani fotografowie, którzy potrafią patrzeć, zauważać, dostrzegać i wydobyć to COŚ! Na naszej sesji narzeczeńskiej czuliśmy się w pełni swobodnie czego efekty widać na zdjęciach. Jest lekkość, uśmiech, słońce i wiatr we włosach. Zdecydowanie polecamy!!!

ANNA I ADAM

   Chcieliśmy Wam strasznie podziękować za rewelacyjne zdjęcia, świetną atmosferę i niesamowite wspomnienia z naszego ślubu i wesela w Poznaniu. Naprawdę klimat który stworzyliście pozwolił nam na luz i pełną swobodę podczas całej uroczystości. To jak potrafiliście się "wtopić" w tłum i złapać nas w niespodziewanych sytuacjach było rewelacyjne. Świetna współpraca od samego początku do samego końca, a jakość zdjęć pokazuje Wasz pełen profesjonalizm. Goście byli pod wrażeniem Waszego pozytywnego podejścia do życia, samego wesela i ciągłego uśmiechu na Waszych twarzach. Razem z Anią dużo już widzieliśmy fotografów zarówno w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych i naprawdę zrobiliście na nas niesamowite wrażenie i zawsze będziemy Was wszędzie polecać. Chwile które ujęliście na zdjęciach będą z nami na zawsze, a mamy nadzieję ze Wy równie się świetnie bawiliście na naszej imprezie :)

DOMINIKA I ŁUKASZ

Najpiękniejsze zdjęcia jakie tylko mogłam sobie wyobrazić! Naturalne, niewymuszone i ponadczasowe. Na weselu nie wiem gdzie Gosia i Grzegorz się ukrywali, ale nawet nie pamiętam kiedy zrobili tyle cudownych ujęć. Polecam zdecydowanie wszystkim, którzy chcą z przyjemnością oglądać swoje zdjęcia za 20, 30, albo i jeszcze więcej lat :)

PATRYCJA I WOJTEK

Chcielibyśmy bardzo podziękować za cudowny, naturalny reportaż ślubny! Gosia i Grzegorz uwiecznili piękne momenty podczas przygotowań, podczas ceremonii zaślubin oraz w trakcie wesela. Nie mamy pojęcia kiedy to zrobili, ponieważ trudno było ich dostrzec podczas tego dnia! Jako fotografowie są bardzo profesjonalni, kreatywni i utalentowani, natomiast jako ludzie są bardzo mili, przyjaźni i pomocni. Polecamy DreamEye Studio z całego serca!:) I oczywiście widzimy się niebawem!

HANIA I RAFAŁ

Właśnie obejrzeliśmy zdjęcia! Poczułem jeszcze raz jak bym był na moim (naszym) ślubie. Dziękuję Wam za niesamowitą pracę. Jestem pod wrażeniem tego jak upamiętniliście nasze wspaniałe chwile. Pamięć bywa zawodna a dzięki Wam przetrwa to co dla mojej Żony i dla mnie najważniejsze. Przetrwa obraz naszej miłości! Miłość jest najpiękniejszym uczuciem, sensem i celem życia. Wam udało się w 100% pokazać naszą miłość. By to zrobić wiem jak wiele pracy w to włożyliście, ale też wiem, że sami kochacie, a więc macie w sobie wszystko co trzeba by wykonać tak trudne zadanie. Jeszcze raz Wam Dziękujemy!

MAGDALENA I AREK

Właśnie dostaliśmy nasze ślubne zdjęcia. Są wspaniałe! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko wyszło bardzo naturalnie i dokładnie tak, jak chcieliśmy. Gosia i Grzesiek złapali świetny kontakt z nami i z naszymi gośćmi. Wszyscy czuli się bardzo swobodnie i to na pewno bardzo wpłynęło na jakość zdjęć. Profesjonaliści i świetni ludzie. Wszystkim polecamy współpracę z nimi!

ALEKSANDRA I DAWID

   DreamEye Studio śledzę prawie od początku ich działalności i z zachwytem oglądam każdą kolejną sesję, dlatego wybór fotografa na nasz ślub był już od dawien dawna przesądzony :) Choć nasza uroczystość była bardzo kameralnym wydarzeniem to Gosia i Grzesiek pozostali niezauważalni pośród nielicznej grupy gości. Każdy kadr i ujęcie zdaje się być dokładnie przemyślanym i jednocześnie niezwykle spontanicznym. Nie potrzebowaliśmy kamer, GoPro czy innych dronów. Zdjęcia DreamEye Studio sprawiają, że każdy kto je ogląda czuje się jakby był tam razem z nami. 

MONIKA I KAMIL

   Gosia i Grzesiek to zgrany team, który doskonale realizuje się w pracy. Tworzą świetną atmosferę, dzięki czemu jako para młoda czuliśmy się niesamowicie swobodnie. Otrzymaliśmy reportaż pełen emocji i niepowtarzalnych momentów - zabawnych, rozczulających, szczerych. Z niecierpliwością czekamy na sesję plenerową we Włoszech !

ANNA I BASTIAAN

   Całą magię dnia ślubu potrafiliście zamknąć dla nas na zawsze w kadrach. Cieszymy się, że to właśnie w Wasze ręce powierzyliśmy wyjątkowe zadanie utrwalenia najpiękniejszych chwil naszego życia. Zdjęcia są wspaniałe, bardzo Wam dziękujemy!

ZUZANNA I FILIP

Prawdopodobnie najlepsi fotografowie na świecie. Niewidoczni i wtopieni w gości uwieczniają najpiękniejsze momenty, w najlepszym i ich indywidualnym stylu. W ich towarzystwie poczujecie się swobodnie jak z wieloletnimi przyjaciółmi.

TAMARA I MICHAŁ

   Z Gosią i Grzegorzem poznaliśmy się w momencie, gdy szukaliśmy fotografa na nasz ślub. Gdy tylko w czasie naszego pierwszego spotkania pojawił się temat sesji narzeczeńskiej i wyjazdu na Islandię wiedzieliśmy, że dobrze trafiliśmy i że to nie może być przypadek . Wyjazd na Islandię chodził nam po głowie od dłuższego czasu, więc nie zastanawialiśmy się długo i postanowiliśmy wyruszyć na wyspę lodu i ognia. Uwielbiamy przyrodę, więc ten wyjątkowy kraj z wieloma różnorodnymi naturalnymi atrakcjami zrobił na nas niewiarygodne wrażenie. Jökulsárlón to piękne miejsce , którego nie zapomnimy do końca życia, zwłaszcza czarnej plaży na której leżało tysiące większych i mniejszych kawałków lodowca. Atmosfera na sesji była bardzo przyjemna, pomimo iż deszcz i niska temperatura nas nie rozpieszczały Polecamy udział w sesji narzeczeńskiej, gdyż dzięki temu oswoicie się z aparatem, przez co stres w czasie Waszego najważniejszego dnia będzie na pewno mniejszy :)

JOANNA I JAKUB

   Cudowne zdjęcia, wyjątkowe momenty uchwycone w pięknych kadrach. W tym wyjątkowym dniu naszego ślubu i wesela zależało nam na cieszeniu się każdą chwilą, bez niepotrzebnego ustawiania, bez zamieszania. Gosia i Grzesiek wykonali mnóstwo pięknych ujęć a atmosfera była miła i zupełnie swobodna. Plener z Nimi był naszą pierwszą sesją w życiu, podczas niej Gosia i Grzesiek dawali cenne wskazówki, dzięki którym nawet my wyszliśmy korzystnie na zdjęciach. Fotografie są przepiękne, romantyczne, w otoczeniu natury, bez zbędnych gadżetów, jak z bajki! Musimy jeszcze wspomnieć, że ta para jest gotowa na wiele poświęceń, po to aby spełnić marzenia pary młodej. Dziękujemy! <3

MARTYNA I ŁUKASZ

   Wybór fotografa był dla mnie największym wyzwaniem przy organizowaniu ślubu. Trafiłam na DreamEye Studio przypadkowo, bo raczej skupiałam się na fotografach z Trójmiasta. Odległość okazała się nie być nawet najmniejsza przeszkodą! :) Teraz wiem, że nie mogłam wybrać lepiej. Od razu zwróciłam uwagę na przemyślane kadry, kompozycję, naturalność, wykorzystane światło, uchwycenie momentu, emocji oraz przede wszystkim to, że reportaż tworzy spójną całość. Gosia i Grzesiek to wspaniali ludzie. Można odnieść wrażenie, że zna się ich od zawsze. Jest to szczególnie ważne dla osób, które niekomfortowo czują się przed obiektywem. Otrzymaliśmy piękny reportaż ślubny, a plener na Islandii był spełnieniem naszych marzeń! Dla Gosi i Grzesia nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam przekonać się na własnej skórze :)

KAROLINA I MACIEJ

   Z całego serca polecamy Gosię i Grzesia! Zdjęcia, które nam zrobili są po prostu NIESAMOWITE. W naturalny i przepiękny sposób przedstawiają wszystkie chwile i emocje, które wspólnie z nami dzielili. Nie tworzą sztucznej atmosfery, nie każą się ustawiać, są bardzo dyskretni i profesjonalni. Są ludźmi niezwykle sympatycznymi i przyjacielskimi, których chce się mieć obok siebie podczas tego ważnego dnia. Nie wybralibyśmy nikogo innego na pewno! Dziękujemy!!!

KASIA I JACEK

   Z Gosią i Grzegorzem współpracuje się znakomicie. Na plener w górach nie trzeba ich było długo namawiać. Byliśmy bardzo zadowoleni z indywidualnego charakteru naszych zdjęć i miłej atmosfery podczas ich wykonywania. Od dwóch lat regularnie korzystamy z usług DreamEye Studio i niezmiennie jesteśmy zadowoleni z efektów.

ZOSIA I BARTEK

DreamEye Studio tworzy wspaniałe, klimatyczne i naturalne zdjęcia ślubne. Uwiecznią wyjątkowe chwile z reporterskim zacięciem i oddaniem atmosfery uroczystości :) Do tego są przemili i bardzo dyskretni. Polecam!

ALINA I ŁUKASZ

   Wybór fotografów na nasze wesele okazał się jednym z najtrafniejszych wyborów. Atmosfera naturalności podczas pracy z nami jaką stworzyli Gosia i Grzegorz skutecznie odwróciła uwagę od stresu jaki towarzyszył nam podczas przygotowań i uroczystości ślubnej. Zdjęcia w każdym szczególe oddają 100% profesjonalizm, zaangażowanie, nietuzinkowość i elastyczność fotografów. Polecam z czystym sumieniem wybór DreamEye Studio na uwiecznienie najważniejszych wydarzeń w życiu.

NATALIA I BERNARD

   Serdecznie polecam firmę DreamEye Studio ze względu na jakość i nietuzinkowe zdjęcia. Gosia i Grześ są profesjonalnymi fotgrafowami z dobrym, smacznym gustem i dużym doświadczeniem. Korzystałam z ich usług dwa razy - podczas ślubu i sesji rodzinnej. Zdjecia piękne i oryginalne pozostaną pamiątką na całe życie.

MAGDALENA I MATEUSZ

   Długo szukaliśmy dobrych fotografów na nasz ślub - czegoś na naprawdę dobrym poziomie artystycznym. Na DreamEye trafiliśmy przez znajomych i ten wybór okazał się idealny - Gosia i Grzesiek to fantastyczni ludzie i profesjonaliści w swojej branży. Cieszymy się, że mamy tak cudowną pamiątkę z Tego dnia...

ANNA I ADAM

   Korzystaliśmy z usług DreamEye Studio wielokrotnie i przy różnych okazjach. Za każdym razem nasz komfort był dla nich najważniejszy, stawali na głowie, a my mieliśmy poczucie, że to nasz dzień, nasza chwila. Nie było sztucznych, męczących ujęć. Sesja z nimi to po prostu niezwykle przyjemnie spędzony czas, który owocuje pięknymi, naturalnymi, a zarazem magicznymi zdjęciami, które nazwałabym małymi dziełami sztuki! Od kiedy na nich trafiłam polecam każdemu!

MAGDALENA I PIOTR

   Gosia i Grzegorz to świetni ludzie, ale przede wszystkim profesjonaliści w każdym calu. Ich otwarte, kreatywne umysły oraz zdolności fotograficzne potrafią wyciągnąć z każdego zdjęcia emocje na pierwszy plan. Każde ich zdjęcia wręcz kipi uczuciami. Już po pierwszy spotkaniu z nimi wiedzieliśmy, że są najlepszym możliwym wyborem na nasz ślub i późniejszą poślubną sesje. I nie myliliśmy się. Dzięki nim mamy najwspanialszą pamiątkę z naszego ślubu na całe życie. Wiemy, że na pewno skorzystami z ich usług przy kolejnych sesjach. 

Please reload

sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | INFO@DREAMEYESTUDIO.PL

2023

bottom of page