• Vimeo
 • YouTube
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań

  Plenerowy ślub w Weranda Home | Marta i Paweł


  Ślub Marty i Pawła był jednym z tych gdzie wszystko dzieje się niespiesznie, we własnym tempie. Dla nas jako fotografów jest to doskonała okazja do uchwycenia tych wszystkich niuansów, które tworzą niepowtarzalny nastrój tego wyjątkowego dnia


  Plenerowa ceremonia cywilna i wesele w Weranda Home


  Marta:

  Zdecydowaliśmy się zorganizować kameralne wesele w gronie najbliższej rodziny i znajomych z ceremonią w otoczeniu przyrody. W ferworze poszukiwań natrafiłam na projekt dworku w remoncie, realizowany przez Werandę Family. Z początku podchodziliśmy sceptycznie do całego projektu, jednak kontakt z Panią Alicją z Werandy wyróżniał się zaangażowaniem i ostatecznie daliśmy się namówić na odwiedzenie dworku. Na miejscu oczarowało nas otoczenie:las, drzewa, wielki ogród i jezioro. Postanowiliśmy zaryzykować i zaufać marce Weranda Family i powierzyliśmy Pani Alicji organizację ceremonii, wesela oraz dekoracji. Efekt przeszedł nasze oczekiwania, dworek Weranda Home został wykończony w bardzo wysokim standardzie z dbałością o najmniejsze szczegóły, a zieleń dookoła tworzyła przepiękny plener. Pani Alicja doskonale zrozumiała naszą wizję i dekoracje w stylu botanicznym podkreślały charakter wnętrz.Na wyróżnienie zasługuje również obsługa, która zajmowała się naszym weselem, spełniała wszystkie nasze życzenia z uprzejmością i służyła pomocą w każdym momencie przygotowań.

  Klasyczna suknia ślubna od Amy Love Bridal


  Poszukiwania sukni ślubnej okazały się dużo trudniejsze niż zakładałam. Po odwiedzeniu kilku najpopularniejszych salonów i projektantów w końcu trafiłam do salonu Amy Love. Było tam naprawdę wiele pięknych i bardzo dobrze odszytych sukien. W końcu udało mi się trafić na tę jedyną. Jestem wymagającą klientką, ale Panie życzliwie i profesjonalnie się mną zaopiekowały, a suknia na weselu spisała się doskonale.


  Make-up i fryzura na ślub w Poznaniu

  Namiary na Delfinę Kardaś – Kotlicką (make-up) i Kasię z Zaczarowanych Warkoczy (fryzura) dostałam od przyjaciółki. Wiedziałam, czego dziewczyny potrafią dokonać i nie zawiodłam się! Godziny próbnych przygotowań minęły mi, nawet nie wiem kiedy, na babskich pogaduchach, efekt był niesamowity. Czułam się rewelacyjnie, zarówno makijaż jak i fryzura wytrzymały wzorowo, trudne, weselne warunki. Do zestawu dołączył bukiet i wpinka z żywych kwiatów wykonane przez Pracownię Zieleni, która również stanęła na wysokości zadania.

  Marta i Paweł: Nie ważne jednak jak dobrze staramy się być zorganizowani, nigdy w pełni nie jesteśmy gotowi na ten dzień. Targają nami rozmaite emocje i zdarzają się nagłe, nieprzewidziane sytuacje. Dlatego wszystkim wymienionym osobom chcielibyśmy podziękować za życzliwości i pełen profesjonalizm. Szczególnie Pani Alicji, Kasi, Delfinie, Gosi i Grzegorzowi, którzy byli z nami praktycznie od początku, do końca wesela, będąc dla nas bardzo dużym wsparciem. Dziękujemy, że mogliśmy na Was liczyć.

  Klasyczne miejsca na ślub w Wielkopolsce

  O Weranda Home wspominaliśmy już jakiś czas temu, polecając Wam najlepsze eleganckie miejsca na ślub w Wielkopolsce ,wtedy jeszcze słyszeliśmy o nim tylko z opowieści innych. Z Poznania do Sławicy jechaliśmy jakieś 40 minut, tyle wystarczyło żeby znaleźć się w zupełnie innym świecie. Kiedy przestąpiliśmy próg Werandy, szczęki opadły nam do samej ziemi. Jest tam tak uroczo, jasno, kameralnie i nastrojowo, że ciężko o drugie takie miejsce w okolicy. Klasyczny wystój miesza się tam z ciekawymi dodatkami, obrazami i wspaniałą, pyszną kuchnią. Bardzo cieszy nas fakt, że powstają miejsca z duszą, takie które nie są "fabryką" do wyprawiania imprez, a każda para czuje, że personel się o nią troszczy. Mamy wrażenie, że projektanci pomyśleli dosłownie o wszystkim. Jeśli szukacie wymarzonego miejsca na swój ślub koniecznie tu zajrzyjcie. My jako fotografowie ślubni mieliśmy tu idealne warunki pracy podczas ceremonii i wesela, a także miejsce na przecudną mikrosesję, gdzie z tafli jeziora spoglądały na nas nenufary, a w tle latały czaple. Sceneria jak z bajki.

  Dream Team:

  Miejsce: Weranda Home

  Kwiaty: Pracownia Zieleni

  Make-up: Delfina-Kardaś Kotlicka

  Włosy: Zaczarowane Warkocze

  Suknia ślubna: Amy Love

  Biżuteria: Yes

  Buty Panny Młodej: Oleksy

  Smoking: Albione

  Fryzura Pana Młodego: Corona&Hitch

  Zaproszenia: She Makes

  Obrączki: Corn Jubiler


  685 wyświetlenia
  sesja narzeczeńska poznań
  panna młoda fotograf ślubny poznań
  para młoda sesja ślubna
  fotograf ślubny poznań
  plener ślubny
  portret panny młodej

  DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

   

  ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

  WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020