top of page

Gdzie znajdziecie najpiękniejsze
obrączki ślubne?

Zdawać by się mogło, że temat obrączek ślubnych nie należy do skomplikowanych, wszak kończy się rozmiarze, grubości krążka oraz kruszca, z jakiego będzie wykonany. My jednak zachęcamy Was do pochylenia się nad tym aspektem nieco dłużej oraz kreatywnie, zwłaszcza, że na rynku znajdziecie obecnie mnóstwo niezwykłych, autorskich propozycji. Obrączki da się bowiem dowolnie personalizować: wybierać niecodzienne wzornictwo, materiały, zdobienia, kształty, grawerować wasze imiona, daty ważnych wydarzeń, miłosne wyznanie, nakreślić współrzędne ukochanych miejsc... Można ponadto stworzyć je z cennego dla Was, przechowywanego pieczołowicie z pokolenia na pokolenie, rodzinnego srebra, mosiądzu czy złota, odtworzyć wewnątrz obręczy rytm Waszego serca, wyrażony w postaci wyrysowanego zapisu EKG czy odcisnąć Wasze linie papilarne. Szczególnie ujmująca jest do tego technika rozcinania małżeńskich pierścieni z jednej wylewki, tak, że po przyłożeniu, pasują do siebie idealnie! Ile par, tyle możliwości, zapraszamy Was zatem do obrączkowej refleksji, a dla inspiracji podsuwamy mistrzów w swoim fachu!

SAVVY

 

Marka Savvy to indywiduum same w sobie. Korzystając z talentów, wiedzy i doświadczenia jej założycielki, Aleksandry Góreckiej, możecie stać się właścicielami obrączek jedynych w swoim rodzaju, niecodziennych, wyrzeźbionych (dosłownie) w rytm Waszych serc. W tych dziełach sztuki, a śmiało tak je nazwać możemy, jest coś niedopowiedzonego, nieskończonego, surowego – przestrzeń do postawienia kropki nad „i” w ramach swojego charakteru. Nie tylko technika wykonania, kształt czy forma, ale też sposób wykończenia są tu niecodzienne, co przejawia się choćby w osadzaniu w biżuterii naturalnych kamieni, szkła czy minerałów. Zajrzyjcie do Oli koniecznie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIZOE

 

   Jeżeli nie mieliście do tej pory pojęcia, co to takiego gemmologia, to spójrzcie na cuda tytułowej marki -są tejże nauki najlepszą definicją, ponieważ artyści BIZOE mistrzowsko posługują się kamieniami szlachetnymi, a kunszt ich warsztatu wynika z genialnej współpracy takich dziedzin, jak sztuka, design i rzemiosło. To kolejny przykład indywidualnego podejścia do biżuterii, dzięki czemu noszona przez Was na palcu do końca (czego Wam życzymy 😊 ) życia, nie jest w stanie się opatrzeć. Warto zwrócić także uwagę, iż BIZOE kamienie szlachetne traktuje, jak najprawdziwsze skarby, szukając ich w najdalszych zakątkach świata, tworząc zarazem swój własny, iście wyjątkowy, do którego już teraz możecie czuć się zaproszeni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INNE obrączki i pierścionki

 

   Co tu wiele pisać, kiedy nazwa pracowni mówi w zasadzie wszystko. W tym przypadku przymiotnik „inny” znaczy tyle, co wyjątkowy w formie, nietuzinkowy w wykonaniu, oryginalny, bo drugiego takiego nie znajdziecie! I te pierścionki, te obrączki rzeczywiście takie są. Idea i cel, jakie przyświecają tworzonej od wielu lat z ogromną pasją marce, jest jedna: kreować biżuterię autorską, w całości personalizowaną, bez katalogów, cenników, sztywnych ram czy zasad. Ich prace pokazują, że granicą jest tylko nasza głowa, obrączki można mianowicie w sposób dowolny modyfikować, zamykając w nich tym samym cząstkę samego siebie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracownia Jubilerki

 

   Pracownia Jubilerki to kobiecość w biżuteryjnym wydaniu. Powstała z połączenia pasji, twórczej pracy, zamiłowania do minimalizmu, natury i symboliki dwóch koleżanek: Magdaleny Paszkiewicz oraz Poli Chrobot. Dziewczyny tworzą swoje talizmany pod odrębnymi markami: Mokave, gdzie oczarują Was projekty subtelne, a wyraziste zarazem, unikatowe, proste, geometryczne, przemyślane, a z drugiej strony nieokiełznane. Magdalena proponuje z kolei „minimum formy, maksimum ekspresji”, tradycyjne wykonawstwo łączy z nowoczesnymi technikami, świetnie operuje linią, własnoręcznie dba o najmniejszy detal i udowadnia, że mniej znaczy wiecej. Zdecydowane chapeau bas!

wyjątkowe_obrączki_slubne (3)
wyjątkowe_obrączki_slubne (1)
wyjątkowe_obrączki_slubne (2)
inne_obrączki_ślubne
inne_obrączki_ślubne_ekg_serca
inne_obrączki_ślubne_
autorskie_obrączki_ślubne_savvy (4)
autorskie_obrączki_ślubne_savvy (1)
autorskie_obrączki_ślubne_savvy (2)
autorskie_obrączki_ślubne_savvy (3)
pracownia_jubilerki_obrączki_ślubne
obrączki_czarne_z_włókna_węglowego
pracownia_jubilerki
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | INFO@DREAMEYESTUDIO.PL

2023

bottom of page