Dworek Separowo | Jesienna sesja stylizowana | Fotograf ślubny Poznań


Dworek Separowo to jedno z nowych miejsc na ślubnej mapie Wielkopolski. Od 2019 roku dworek zacznie przyjmować swoich pierwszych weselnych gości. W piękną październikową niedzielę mieliśmy niebywałą przyjemność stworzyć romantyczne zdjęcia i wraz ze wspaniałymi ludźmi z branży spotkać się oraz zajrzeć w klimatyczne zakątki dworku.

Kiedy Alicja zapytała nas czy zgodzilibyśmy się wykonać sesję dla Separowa, nie mieliśmy żadnych wątpliwości. To miejsce z duszą, znajdujące się w cichej okolicy, otoczone przepięknym starym parkiem w którym spotkać możecie nawet drzewko miłorzębu. Dworek został wybudowany pod koniec XIX wieku i do dziś zachował swój tradycyjny klimat. Właściciele ze smakiem wzbogacają to miejsce o nowe elementy i robią co w ich mocy żeby za rok powstała tu duża, jasna oranżeria z wyjściem na ogród.

Nasi cudowni modele - Zuzia i Jacek za rok biorą tutaj ślub! Mieli więc świetną okazję do tego aby wczuć się w rolę Pary Młodej :)

Obie suknie ślubne w które ubrana była Zuzia pochodzą z Atelier Anny Ochockiej, bukiety ułożyła najzdolniejsza Monika z INNA STUDIO, a make-upem i włosami zajęły się siostry Kolanowskie - Iza i Magda. Nad całością czuwała Alicja Cichy - sprawczyni całego pozytywnego zamieszania i najcudowniejsza organizatorka ślubna Separowa :)

Ślub w Dworku Separowo

Jeśli po obejrzeniu zdjęć nie macie wątpliwości, że Separowo to Wasze wyśnione miejsce na ten jedyny dzień, to zajrzyjcie na ich stronę http://www.dworekseparowo.pl i dowiedzcie się więcej. Dworek dzieli niespełna godzina drogi od Poznania. Tylko tyle żeby znaleźć się w zupełnie innym świecie. Tu czas płynie wolniej, a każdy kąt kryje coś ciekawego.

Ogród będzie idealnym miejscem na kameralny, plenerowy ślub. Jest tu cicho, przytulnie, w sam raz aby powiedzieć sobie "tak"!

Wnętrza dworku natomiast są otwarte, można swobodnie między nimi przechodzić, tak że impreza będzie toczyć się swoim naturalnym rytmem. Przeszklona oranżeria, której budowa przewidziana jest na przyszły rok będzie służyć jako parkiet do tańców i zabaw. Przyjęcia przewidziane będą do maxymalnie 100 osób.

Miejsca noclegowe będą dostępne dla 30 gości.


Suknia ślubna od Ochocka Atelier

Z projektami Ani Ochockiej po raz pierwszy zetknęliśmy się przy okazji ślubu Oli i Artura w Bagatelce, od tego czasu bacznie obserwujemy to jak pracownia niesamowicie się rozwija. Suknie Ani przynoszą powiew świeżości do tego co znamy z typowym salonów ślubnych i daje zupełnie nowe spojrzenie na to jak suknia ślubna może wyglądać. Jej projekty są lekkie, zwiewne, wykonane z nietypowych materiałów i rzadkich koronek. W najnowszej kolekcji spotkacie ogromną różnorodność - od stylu boho (rozkloszowane rękawy, grube koronki) do zupełnie klasycznych, gładkich krojów.

Atelier doczekało się również firmy-córki (dosłownie :) - Capilli to oryginalne, ręcznie wykonane dodatki dla Panny Młodej.

Ola zrealizuje dla Was najbardziej szalone pomysły - od malowanych kurtek, po misternie robione opaski z jedwabnych kwiatów. Koniecznie zajrzyjcie!


Slideshow od Kurtyna w Górę:

Spotkanie branży ślubnej

Po sesji mieliśmy chwilę żeby wspólnie ze znajomymi wypić kawę i porozmawiać. Wśród zaproszonych gości znalazły się same zdolne i pełne pasji osóbki m.in.

fot. Gazelle Mind


Dream Team:


Agencja Spinki

Fabryka Marzeń

Pracownia Zieleni

Flower Stories

Agata Grządzielska

Artemi - Pracownia Florystyczna

Bezowe Atelier

Natalia Piątkowska

Najpiękniejsza Panna Młoda

Delfina Kardaś Kotlicka

Cukrowy Butik

Gazelle Mind


Publikacje:

Ślub na Głowie

Zankyou

Planujemy Wesele
Jeśli chcecie dokładniej poznać menadżerkę obiektu - Alicję oraz zerknąć w różne zakamarki Separowa koniecznie zobaczcie

te filmy promujące Dworek:

Bądź z nami na Instagramie!
911 wyświetlenia
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

  • Vimeo
  • YouTube
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań