• Vimeo
 • YouTube
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań

  Dworek Separowo | Jesienna sesja stylizowana | Fotograf ślubny Poznań


  Dworek Separowo to jedno z nowych miejsc na ślubnej mapie Wielkopolski. Od 2019 roku dworek zacznie przyjmować swoich pierwszych weselnych gości. W piękną październikową niedzielę mieliśmy niebywałą przyjemność stworzyć romantyczne zdjęcia i wraz ze wspaniałymi ludźmi z branży spotkać się oraz zajrzeć w klimatyczne zakątki dworku.

  Kiedy Alicja zapytała nas czy zgodzilibyśmy się wykonać sesję dla Separowa, nie mieliśmy żadnych wątpliwości. To miejsce z duszą, znajdujące się w cichej okolicy, otoczone przepięknym starym parkiem w którym spotkać możecie nawet drzewko miłorzębu. Dworek został wybudowany pod koniec XIX wieku i do dziś zachował swój tradycyjny klimat. Właściciele ze smakiem wzbogacają to miejsce o nowe elementy i robią co w ich mocy żeby za rok powstała tu duża, jasna oranżeria z wyjściem na ogród.

  Nasi cudowni modele - Zuzia i Jacek za rok biorą tutaj ślub! Mieli więc świetną okazję do tego aby wczuć się w rolę Pary Młodej :)

  Obie suknie ślubne w które ubrana była Zuzia pochodzą z Atelier Anny Ochockiej, bukiety ułożyła najzdolniejsza Monika z INNA STUDIO, a make-upem i włosami zajęły się siostry Kolanowskie - Iza i Magda. Nad całością czuwała Alicja Cichy - sprawczyni całego pozytywnego zamieszania i najcudowniejsza organizatorka ślubna Separowa :)

  Ślub w Dworku Separowo

  Jeśli po obejrzeniu zdjęć nie macie wątpliwości, że Separowo to Wasze wyśnione miejsce na ten jedyny dzień, to zajrzyjcie na ich stronę http://www.dworekseparowo.pl i dowiedzcie się więcej. Dworek dzieli niespełna godzina drogi od Poznania. Tylko tyle żeby znaleźć się w zupełnie innym świecie. Tu czas płynie wolniej, a każdy kąt kryje coś ciekawego.

  Ogród będzie idealnym miejscem na kameralny, plenerowy ślub. Jest tu cicho, przytulnie, w sam raz aby powiedzieć sobie "tak"!

  Wnętrza dworku natomiast są otwarte, można swobodnie między nimi przechodzić, tak że impreza będzie toczyć się swoim naturalnym rytmem. Przeszklona oranżeria, której budowa przewidziana jest na przyszły rok będzie służyć jako parkiet do tańców i zabaw. Przyjęcia przewidziane będą do maxymalnie 100 osób.

  Miejsca noclegowe będą dostępne dla 30 gości.


  Suknia ślubna od Ochocka Atelier

  Z projektami Ani Ochockiej po raz pierwszy zetknęliśmy się przy okazji ślubu Oli i Artura w Bagatelce, od tego czasu bacznie obserwujemy to jak pracownia niesamowicie się rozwija. Suknie Ani przynoszą powiew świeżości do tego co znamy z typowym salonów ślubnych i daje zupełnie nowe spojrzenie na to jak suknia ślubna może wyglądać. Jej projekty są lekkie, zwiewne, wykonane z nietypowych materiałów i rzadkich koronek. W najnowszej kolekcji spotkacie ogromną różnorodność - od stylu boho (rozkloszowane rękawy, grube koronki) do zupełnie klasycznych, gładkich krojów.

  Atelier doczekało się również firmy-córki (dosłownie :) - Capilli to oryginalne, ręcznie wykonane dodatki dla Panny Młodej.

  Ola zrealizuje dla Was najbardziej szalone pomysły - od malowanych kurtek, po misternie robione opaski z jedwabnych kwiatów. Koniecznie zajrzyjcie!


  Slideshow od Kurtyna w Górę:

  Spotkanie branży ślubnej

  Po sesji mieliśmy chwilę żeby wspólnie ze znajomymi wypić kawę i porozmawiać. Wśród zaproszonych gości znalazły się same zdolne i pełne pasji osóbki m.in.

  fot. Gazelle Mind

  Agencja Spinki

  Fabryka Marzeń

  Pracownia Zieleni

  Flower Stories

  Agata Grządzielska

  Artemi - Pracownia Florystyczna

  Bezowe Atelier

  Natalia Piątkowska

  Najpiękniejsza Panna Młoda

  Delfina Kardaś Kotlicka

  Cukrowy Butik

  Gazelle Mind

  Publikacje:

  Ślub na Głowie

  Zankyou  Jeśli chcecie dokładniej poznać menadżerkę obiektu - Alicję oraz zerknąć w różne zakamarki Separowa koniecznie zobaczcie

  te filmy promujące Dworek:
  626 wyświetlenia
  sesja narzeczeńska poznań
  panna młoda fotograf ślubny poznań
  para młoda sesja ślubna
  fotograf ślubny poznań
  plener ślubny
  portret panny młodej

  DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

   

  ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

  WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020