top of page

Sesja ślubna w Pałacu Tarce | Patrycja i Wojciech


Czujecie niedosyt po ślubie? Spokojnie, nie jesteście pierwsi! Znamy wiele par, które spory czas po zaślubinach robią sesję zdjęciową, gdyż chcą pamięcią powrócić do tych wszystkich pięknych chwil. Poznajcie Patrycję i Wojtka,

i zobaczcie zdjęcia z ich „dogrywki”.


Styl glamour - ponadczasowa klasyka

Wojtek jest piłkarzem. Dzięki sportowej sylwetce i charyzmatycznej postawie świetnie wychodzi na zdjęciach. Przez jego ruchy przemawia luz, który bardzo przyjemnie się fotografuje. Pati to chodząca piękność,mam na myśli nie tylko jej urodę, ale też subtelne ruchy, wdzięk i grację. Obydwoje są zakochani w sobie po uszy, już od czasów szkolnych (!) Radość z każdej chwili ukoronowali kanonem nieprzemijającej klasyki podczas sesji plenerowej. Ona w koronkach, otulona długim welonem, w sukni z trenem. On w wybornej czerni: wzorowy garnitur, atłasowa muszka, ciężki, męski zegarek i czernią błyszczące lakierki oraz spinki do mankietów. Klasyka w najlepszym wydaniu!


sesja ślubna w Tarcach

Ich ślub odbył się zimą w Pałacu Wąsowo, ale młodzi, w międzyczasie, tak szalenie zakochali się w Pałacu Tarce, że powrócili tu na poślubną sesję zdjęciową. Pati umówiła subtelny look u fryzjera i zamówiła klasyczny biały bukiet od Kwiaty i Miut. Wielokrotnie fotografowaliśmy w tym miejscu, ale za każdym razem odkrywamy coś nowego. Jeśli zastanawiacie się nad organizacją wesela w Tarcach to możemy Wam je gorąco polecić. Pałac otacza park soczystej zieleni, zielone trawniki i staw z wyspą, na której można wziąć ślub cywilny. Ogród dodatkowo upiększają potężne platany, płaczące wierzby i kwitnące rododendrony. Wnętrza Pałacu Tarce pozwolą Wam zrealizować wesele do 130 osób o charakterze glamour, hollywood, klasycznym lub nowoczesnym. Pokoje meblowane są antykami z rozmachem i dbałością o każdy szczegół. Sale restauracyjne przedzielone są czteroskrzydłowymi, bogato rzeźbionymi drzwiami, sufity zdobią stiuki, a gości możecie zaskoczyć uroczystym powitaniem – wejściem po reprezentatywnych wielkich schodach. Słowem dzień królewskiej pary!


sesja ślubna w hotelu
sesja ślubna w Pałacu Tarce
sesja ślubna Wojciecha Golli
ślubna sesja zdjęciowa w stylu glamour
fotograf ślubny poznań
naturalny bukiet ślubny od kwiaty i miut
ślub Wojciech Golla
żona Wojciecha Golli
Wojciech Golla z żoną
ślub w Pałacu Tarce
Wojciech Golla
fotografia ślubna
zdjęcia ślubne poznań
fotograf ślubny poznań
koronkowa suknia ślubna
suknia ślubna z trenem
suknia ślubna z długim rękawem
artystyczna fotografia ślubna

 


Bądź z nami na Instagramie!907 wyświetleń

Comments


sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

bottom of page