• fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań

Bazar Poznański | Patrycja i John | Fotograf ślubny Poznań

    Before our wedding I would like to think we were calm, cool and collected! At least that's how we felt! We may well not have looked it lol! Everything just seemed to click, we got very lucky with our parents as they helped enormously, with all our reception items being driven for hundreds of miles including the kilts and the wedding dress. And the general feeling of support they offered.  

 

  

   On the day itself I (John) felt cool calm and collected so much so we stopped for a burger at Święta Krowa, the best burger in town in my humble opinion! From there we had to go to the old square, this is because ever since I first fell in love with Poznań it was the old square that gave me the feeling of warmth and always brought a smile to my face when I saw pictures. When we got there myself and the groomsmen enjoyed our five minutes of stardom while people asked for pictures and generally enjoyed our presence! I am sure this was mostly down to seeing the kilts.

 

   Once the actual ceremony was due to begin all the calmness went out of the window and the emotions were very high as I awaited for Patrycja to come down the aisle! I must admit I had to hold back the tears, but when I saw my beautiful bride everything in the world seemed right again and I calmed down.

 

   The reception was great fun and just a chance for everyone to meet and have fun. The food was great, the entertainment was brilliant and the photographers were the best!

 

   After the wedding Patrycja and I just felt happy and complete.

 

   Gosia and Grzegorz were great fun, we really felt like we had met friends rather than two people who were there to take our pictures and the day would not have been the same without them. They were professional, funny and great to be around!

 

***


   Przed naszym ślubem myślę, że byliśmy spokojni,wyluzowani i przygotowani.Przynajmniej tak się czuliśmy mimo, że mogliśmy tak nie wyglądać. Wszystko zdawało się być dopięte. Jesteśmy szczęściarzami mając takich rodziców, którzy pomogli nam ogromnie z wszystkimi weselnymi rzeczami, które wieźli samochodem setki mil łącznie z kiltami i suknią ślubną.

   W tym dniu, (ja John) czułem się wyluzowany,spokojny i gotowy tak bardzo, że wstąpiliśmy na burgera do Świętej Krowy - to najlepsza burgerownia w mieście w mojej skromnej opinii !
Stamtąd, musieliśmy pójść na stary rynek, bo od czasów, gdy pierwszy raz zakochałem się w Poznaniu, właśnie on dawał mi uczucie ciepła i zawsze przywoływał uśmiech na mej twarzy gdy oglądałem zdjęcia. Gdy tam dotarliśmy, ja i drużbowie cieszyliśmy się pięcioma minutami gwiazdorstwa, gdy ludzi pytali o zdjęcia z nami i ogólnie cieszyli się naszą obecnością! Jestem pewien, że to głównie z powodu kiltów ;)

   Gdy ceremonia miała się rozpocząć, cały spokój uleciał przez okno, a emocje sięgały zenitu, gdy oczekiwałem na Patrycję, która miała przejść głównym wejściem. Muszę przyznać, że musiałem powstrzymywać łzy, ale gdy zobaczyłem moją piękną narzeczoną wszystko było już w porządku.

Przyjęcie było świetną zabawą i okazją dla wszystkich by się spotkać i bawić. Jedzenie było świetne, impreza była genialna, a fotografowie byli najlepsi! Po ślubie Patrycja i ja czuliśmy się po prostu szczęśliwi i spełnieni :)

 

 

Wesele w Bazarze Poznańskim

   Kiedy po raz pierwszy fotografowaliśmy ślub w Bazarze Poznańskim nie mogliśmy wyjść z podziwu dla klasycznej, eleganckiej przestrzeni, kryształowych żyrandoli, wielkich okiennic i przepysznej kuchni. Podczas wesela Patrycji i Johna zachwyty wcale nie były mniejsze. Dekoracje, światło, muzyka, ludzie - to wszystko złożyło się na niepowtarzalny nastrój tego wieczoru. Wesele w Bazar 1838 to klasyka w najlepszym możliwym wydaniu. Zagraniczni goście Patrycji i Johna byli zauroczeni tym wyjątkowym miejscem. Bazar wyróżniliśmy w naszym subiektywnym rankingu TOP eleganckich miejsc na wesele w Poznaniu.

 

Pracownia Zieleni - czyli niesamowite dekoracje kwiatowe 

   Patrycja wymarzyła dla siebie i swoich druhen duże, bogate, ale delikatne bukiety w kolorze zieleni i subtelnego różu. Dziewczyny z Pracowni Zieleni wyczarowały bukiety na widok których wszyscy oniemieli. Na schodach prowadzących do sali głównej Panna Młoda chciała mieć girlandę z liści i kwiatów oraz stojące niżej , liczne świece. Efekt jest iście bajkowy! Nie mogliśmy nie poświęcić dłużej chwili na sfotografowanie tych wszystkich cudownych detali. To była prawdziwa uczta dla oczu :)

 

Ślub polsko - szkocki 

   Uwielbiamy międzynarodowe śluby m.in. za to, że mamy możliwość obserwowania różnic i podobieństw kulturowych w tak wspaniałych okolicznościach! Reakcje, wrażliwość, poczucie humoru...można by wymieniać w nieskończoność. Mamy za sobą już ślub polsko-tajwański, polsko-amerykański, polsko-włoski...teraz jesteśmy również bogatsi o doświadczenia ślubu polsko szkockiego! Atmosfera podczas całego dnia była tak wspaniała, swobodna, bez zbędnego stresu czy pośpiechu, że stwierdziliśmy, że Szkoci to niesamowicie wyluzowany naród. Pizza u dziewczyn podczas przygotowań, hamburgery u facetów przed ceremonią, tradycyjne kilty, totalne szaleństwo na parkiecie...Szczerze to nie chciało nam się wracać do domu mimo ogromnego zmęczenia, było naprawdę wspaniale!

 

 

Dream Team:

 

Miejsce - Bazar Poznański
Suknia/Welon - Allure Bridal
Dodatki - Yes
Buty - Valentino
Sukienki druhen - Sorella Vita
Strój pana młodego - Slaters
Fryzura - AirHair Team
Make-up - Natalia Charłan Make up Artist
Kwiaty - Pracownia Zieleni
Zaproszenia - Matt Goodfellow
Auto - www.autonaslub.poznan.pl
Obrączki - Mappin & Webb
Tort - Papillon Torty Artystyczne

Zespół - DeGentlemen

 

 

Publikacje:

 

 Ślub na Głowie

 

Niepoprawna Panna Młoda - Wyróżnienie - Najpiękniejsze Polskie Śluby

Please reload

Powiązane posty
Please reload

Komentarze
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | INFO@DREAMEYESTUDIO.PL

2019