• fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań

Sesja plenerowa w Tatrach | Fotograf ślubny Zakopane | Kasia i Jacek

    Kilka tygodni po ślubie Kasi i Jacka w Pałacu Tarce, wyjechaliśmy na sesję plenerową w nasze polskie Tatry. Jesienią Czerwone Wierchy ukazują cały swój majestat i przybierają piękny kolor. Wycieczka kosztowała nas wiele wysiłku, ale efekt jest tego wart. Zależy nam, aby para w miejscu sesji czuła się dobrze, w swojej bajce.

                                                                                                                                                                                                         

  

   Kasia i Jacek tak jak my kochają góry, więc radość była podniesiona do kwadratu :)

 

   Na Kasprowy Wierch wjechaliśmy kolejką, wychodząc od razu poczuliśmy przeszywający chłód i odbiliśmy się od mglistej ściany, która w zasadzie wdzierała się już do schroniska. Przeczekaliśmy więc jakiś czas, Kasia wykorzystała ten moment na przebranie się i po chwili ruszyliśmy w dalszą drogę.

 

   Po godzinie marszu rozpoczęliśmy pierwsze zdjęcia, światło było już dosyć wysoko i dało się odczuć dodatnią temperaturę ;)

Kasia i Jacek czują się ze sobą bardzo naturalnie, więc nie musieliśmy zbyt wiele nad nimi pracować. Dali nam siebie takimi jakimi są. Przytulając się i śmiejąc tworzyli kolejne klatki w naszych aparatach, nie było w nich grama sztuczności.

 

   Przeżyliśmy mały moment zgrozy kiedy gęsta mgła podniosła się i  zasłoniła wszystko dookoła. Usiedliśmy więc i czekaliśmy na ulewę czy coś w tym rodzaju. Szybko jednak w naszych głowach pojawił się pomysł żeby tę "nicość" wykorzystać, czego efekty zobaczycie poniżej.

 

   Udało nam się zejść zaraz przed zmrokiem i wycieńczeni poszliśmy na wspólną kolację, gdzie rozmawialiśmy jeszcze przed dłuższy czas. Kolejnego dnia przed wyjazdem chcieliśmy wykonać jeszcze kilka zdjęć na polanie, z górami w tle, jednak koncepcja spontanicznie się zmieniła, gdy spotkaliśmy...No właśnie sami zobaczcie :)

 

 

Sesję Kasi i Jacka opublikował portal:

 

 

Zobacz również reportaż ze ślubu Kasi i Jacka w Pałacu Tarce.

 

Please reload

Powiązane posty
Please reload

Komentarze
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | INFO@DREAMEYESTUDIO.PL

2019