• fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań

Jesienna sesja ślubna | Anna i Bastiaan | Fotograf ślubny Poznań

   W piękne wrześniowe popołudnie wybraliśmy się wspólnie na Łęgi Rogalińskie, nieopodal Poznania, aby podczas sesji plenerowej uzupełnić nasze zdjęcia ślubne o piękne naturalne krajobrazy. Oboje kochamy polską jesień dlatego też nurtem przewodnim naszej sesji plenerowej była marsala, głęboka zieleń oraz odcień kremowej bieli.                                                                                                                                                   

Wspomnienia Ani z dnia ślubu:

 

   Przysięgę małżeńską składałam mojemu koledze ze szkolnej ławki, którego znam od jedenastu lat, miłość przysięgałam partnerowi z którym byłam od ponad ośmiu lat, a wierność ślubowałam mojemu najlepszemu przyjacielowi z którym od dziewięciu miesięcy przygotowywałam się wspólnie do tego wyjątkowego dnia. Te wszystkie 3 opisane powyżej osoby łączy jedno imię - Bastiaan, i było to imię mężczyzny, którego wybrałam na towarzysza mojego życia i męża.

 

   Przez te wszystkie lata razem szliśmy przez życie, razem dorastaliśmy, razem się rozwijaliśmy. Przeżyliśmy niejedną wspólną burzę i najróżniejsze zakręty życia. Nasza miłość była mocnym spoiwem która dawała nam siłę do przemierzania świata i podejmowania wspólnych decyzji. Jedną z nich była decyzja o wyjeździe za granicę na czas studiów. Mieszkając w innym kraju zawsze bardzo ciepło wracaliśmy wspomnieniami i myślami do Polski, naszych tradycji oraz obyczajów. To wtedy narodziło się w nas pragnienie, aby nasz przyszły ślub był zabarwiony elementami polskiej tradycji i folkloru.

 

   Ceremonia zaślubin była najważniejszym momentem tego dnia. Ślubu udzielał nam nasz wieloletni zaprzyjaźniony duchowny w parafii Pana Młodego w Puszczykowie. Cudownie było zobaczyć wszystkich naszych bliskich z rodziny, przyjaciół i znajomych, bez których nigdy nie znaleźlibyśmy się w tym miejscu. Kulminacyjnym momentem ślubu była oczywiście przysięga małżeńska, którą zdecydowaliśmy się powiedzieć prosto z naszych serc, w pełni świadomości słów które przysięgamy na całe życie, bez podpowiedzi księdza (dodatkowy stres gwarantowany, jednak szczerze polecamy!).

   Następnie ten wyjątkowy dzień nabrał niesamowitego przyspieszenia. Każda chwila była jak sekunda i wszystkie elementy, zaczynając od pierwszego tańca, przez tort, czy też oczepiny mijały błyskawicznie. Nigdy nie zapomnimy wspaniałego poczucia miłości, szczęścia i przyjacielskiej atmosfery, która towarzyszyła nam aż do białego rana. 

 

   Pisząc o naszym ślubie nie mogłabym nie wspomnieć o Was. Całą magię tego wydarzenia potrafiliście zamknąć dla nas na zawsze w kadrach. Cieszymy się, że to właśnie w Wasze ręce powierzyliśmy wyjątkowe zadanie utrwalenia najpiękniejszych chwil naszego życia. Zdjęcia są wspaniałe, bardzo Wam dziękujemy!

 

 

Kwiaty: Inna Studio

Make up: Meggi Artist

 

Publikacje:

Ślub na Głowie

 

Please reload

Powiązane posty
Please reload

Komentarze
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | INFO@DREAMEYESTUDIO.PL

2019