• fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań

Pałac Zdunowo | Kasia i Maciej | Fotograf ślubny Warszawa

 

  Kasia i Maciej postawili na klasyczny, pałacowy styl z odważnym fuksjowym akcentem w postaci kwiatów i dodatków. W przygotowaniach do ślubu uczestniczyła cała najbliższa rodzina, a atmosfera była lekka i radosna.

                                                                                                                                                                                                   

 

  Błogosławieństwo to dla wszystkich szczególny moment, dlatego staraliśmy się w dyskretny sposób uchwycić wszystkie emocje jakie towarzyszyły zarówno Parze Młodej jak i ich rodzicom. Ogród Pałacu Zdunowo okazał się być przepięknym tłem dla tej chwili.

 

   Ceremonia odbyła się w zabytkowej bazylice w Czerwińsku. Okolice tego miejsca jak i sama bazylika są niesamowite. Jakby zatrzymał się tam czas. Podczas koktajlu znaleźliśmy chwilę na zdjęcia z rodziną i krótką sesję zdjęciową, a pełne atrakcji wesele przeżyjecie (w pewnym sensie oczywiście) oglądając kolejne kadry :)

 

Kilka słów od Kasi i Maćka:

 

   Do ślubu przygotowywaliśmy się okrągły rok, Pałac Zdunowo został nam polecony i po pierwszej wizycie podjęliśmy decyzję, że to tam odbędzie się przyjęcie . Miejsce magiczne i niepowtarzalne idealnie wpisywało się w moją wizję eleganckiego wesela w stylu glamour.

 

   Piękna i stara bazylika w Czerwińsku w której składaliśmy przysięgę małżeńską także od razu nas urzekła. Poznaliśmy też tam bardzo miłego księdza, który zgodził się udzielić nam ślubu i sprawił, że ten najważniejszy moment w całym dniu był tak uroczysty i pełen niesamowitych wrażeń na całe życie.

 

   Mieliśmy wielką przyjemność współpracować ze wspaniała grupą osób która zajmowała się nami w tym dniu od strony profesjonalnej. Wy jako nasi fotografowie ślubni od samego początku wprowadziliście miłą i serdeczną atmosferę, a wiadomo ze oprócz wzruszeń w tym ważnym dniu każdej parze towarzyszy także stres i napięcie. Każde zdjęcie to pięknie uwiecznione wrażenia i odczucia - nas, naszych bliskich i przyjaciół, a nie tylko ładna fotografia na ścianie.

 

Klasyczny ślub w Pałacu Zdunowo

 

   Elegancja, piękno i szyk to te cechy, które nigdy nie wyjdą z mody, nie przeminą. Dlatego dobrze jest postawić na styl klasyczny. Podczas przygotowań do ślubu natkniecie się na wiele inspiracji, atrakcji, dodatków. Wiele z nich będzie tylko chwilowym trendem, a Wam zależy przecież na tym, aby patrząc na swój album za 10 czy 15 lat nadal czuć radość i zadowolenie. Piękne kwiaty, eleganckie wnętrza, stylowe ramy i krzesła, piękna zastawa, klasyczna, koronkowa suknia, naturalny makijaż to elementy, które od wieków zachwycają i pozostają świeże.

 

   Wybierając salę na swój ślub, niezależnie czy będzie to pałac, zamek czy elegancki hotel zwróćcie uwagę na detale, unikajcie kiczu. Pałac Zdunowo jest jednym z takich miejsc gdzie wiek działa na jego korzyść. Czuć tu wieloletnią tradycję, ale jednocześnie powiew świeżości i dbałość o szczegóły. Decydując się na Pałac Zdunowo możecie mieć pewność, że nie doznacie rozczarowania. 

 

Zjawiskowe szpilki ślubne Badgley Mischka

 

   Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy te niesamowite szpilki w internecie nie mogliśmy wyjść z podziwu. Wyglądają jak małe dzieła sztuki. Nie dziwi więc fakt, że każda Panna Młoda chciałaby mieć je na sobie w tak wyjątkowym dniu. Kasia wybrała sztandarowy model duetu Badgley Mischka w kolorze fuksji. Piękne, kryształowe zdobienia zdobędą serca każdej "sroczki". Szpilki i kwiaty stanowiły mocny akcent pośród stonowanej kolorystyki ślubu. Buty znajdziecie m.in. w salonie Ksis w Warszawie.

 

Ponadczasowe suknie ślubne Pronovias

 

   Najlepszej jakości tkaniny, klasyczne kroje z hiszpańskim charakterem, gustowne koronki - to właśnie Pronovias. Suknie ślubne, które zachwycają i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Jesteśmy ich absolutnymi fanami od lat i polecamy je naszym Pannom Młodym. Kasia zdecydowała się na klasyczną , koronkową syrenkę z odpinanym trenem, bolerkiem i delikatnym welonem. Ciężko wyobrazić ją sobie w innym kroju, bo ten pasuje do niej idealnie! 

 

 

Krótki klip od Movie Factory:

 

 

Dream Team:

 

Miejsce: Pałac Zdunowo
Suknia ślubna: Pronovias
Kwiaty: Rock&Flowers
Buty: Badgley Mischka (Salon Ksis)
Film: Movie Factory

Auto: Maserati

 

Publikacje:

Ślub Na Głowie

 

Please reload

Powiązane posty
Please reload

Komentarze
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | INFO@DREAMEYESTUDIO.PL

2019