top of page

Ślub w stylu rystykalnym | Młyn nad Starą Regą | Monika i Kamil

Żyliśmy tym ślubem już od paru dobrych miesięcy, telefony, inspiracje, przesyłane linki, bo przecież Monika to bardzo bliska nam osoba. Ostatecznie stanęło na rustykalnym, lekko eleganckim stylu z motywem dzikiego ogrodu. Uroczystość odbyła się w Dworku nad Starą Regą w Tarnowie, dobrze nam znanych, rodzinnych stronach, które zawsze ciepło wspominamy. W najbliższym czasie w naszym poradniku zbierzemy dla Was przynajmniej kilkanaście pięknych miejsc na wesele w Zachodniopomorskim, tak abyście z łatwością znaleźli coś dla siebie na tej wyjątkowy dzień.

Mimo, iż w Młynie nad Starą Regą fotografowaliśmy już kilkukrotnie to za każdym razem udaje nam się ugryźć temat zupełnie inaczej. Panna Młoda zadbała o każdy szczegół zarówno w kwestii dekoracji jak i kuchni, dlatego wszystko było idealnie dopasowane i spójne. Kamil własnoręcznie wykonał ogromny napis LOVE, który wykorzystaliśmy do krótkiej sesji pod koniec wesela.​

Podczas całego dnia panowała wspaniała atmosfera - udzieliła się ona także podczas ceremonii! Było wzruszająco, ale jednocześnie bardzo ciepło i radośnie. Życzeniom i uściskom nie było końca, a młodzi nie szczędzili czasu dla każdego z gości.​ Ogromną atrakcją był turkusowy Ogórek, który przyjechał specjalnie prosto z naszego Poznania :) Szkoda, że się nim nie zabraliśmy ;) Monika i Kamil pokazali tym akcentem, że mają wielką frajdę i jednocześnie dystans do tego podniosłego wydarzenia jakim jest ślub.​

Po całym dniu fotografowania nie mieliśmy już sił na szaleństwa na parkiecie, musimy jednak przyznać, że bawiliśmy się cudownie! Dzięki Kochani!​W zachodniopomorskim niełatwo o tak piękne miejsce na ślub jak Młyn nad Starą Regą. Corocznie odbywa się tu wiele wesel. Nie ma co się dziwić, gdyż okolica i Młyn są naprawdę urokliwe. Wielki ogród, gdzie będziecie mogli wyprawić ceremonię humanistyczną lub cywilną, ogromna sala miesząca ponad 100 gości, pokoje na noclegi w sąsiadującym budynku oraz altana w sam raz na poprawinowe ognisko. To wszystko sprawia, że w Tarnowie spełnią się Wasze marzenia. Jakiś czas temu sporządziliśmy naszą subiektywną listę najfajniejszych miejsc na ślub i wesele w zachodniopomorskim - jeśli ciągle szukacie, koniecznie tu zajrzyjcie!

Aranżacje kwiatowe w motywie dzikiego ogrodu


Monika wymarzyła sobie wielogatunkowe aranżacje kwiatowe w delikatnych, pudrowych kolorach, z dodatkiem sporej ilości zieleni. Kiedy trafiła do Zielonego Kombinatu w Szczecinie, od razu znalazła błysk w oku właściciela - zapalonego i przezdolnego kwiaciarza, i ten stworzył kompozycje w których Panna Młoda się zakochała. Czy to nie wspaniale mieć w tym dniu przy sobie ludzi, którzy rozumieją Cię praktycznie bez słów? :)W ślubnym, motoryzacyjnym świecie ciągle panuje moda na eleganckie auta, jednak od kiedy rustykalny styl wszedł na salony (eghem... pod strzechy stodół) możemy zaobserwować istny boom na pojazdy w typie ogórka czy trabanta! Bardzo nas to cieszy, bo taka różnorodność tworzy weselny krajobraz jeszcze ciekawszym! Zobaczcie jakie auta do ślubu w Wielkopolsce my pokochaliśmy najbardziej! Oczywiście znajdziecie wśród nich Freddiego, który jechał aż z Poznania żeby zawieźć Monikę i Kamila do ołtarza (no prawie do samego ołtarza ;)!

Dream Team:Ślub Moniki i Kamila ukazał się na:Koniecznie zobaczcie też ich sesję poślubną w Rzymie klikając w zdjęcie! 

Bądź z nami na Instagramie!801 wyświetleń

Comentarios


sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

bottom of page