Zagroda Bamberska | Fotograf ślubny Poznań | Olga i Krzysztof


Doświadczenia ostatnich kilku lat podpowiadają nam, że jeżeli między nami a parą zaiskrzy na spotkaniu, to zaiskrzy również na zdjęciach. Jednym słowem trafiliśmy na swoich ludzi Atmosferę tego dnia będziemy przywoływać w pamięci jeszcze długo. W jakich słowach moglibyśmy najlepiej opisać ten dzień? Radość. Spokój. Bliskość.

Olga i Krzysztof na miejsce swojego ślubu wybrali Zagrodę Bamberską – zabytek z ponad stuletnią tradycją, mieszczący się w samym centrum Poznania. Miejsce to ma naprawdę niepowtarzalny klimat.

Na przygotowaniach do ślubu zaskoczyło nas przepiękne światło i mnogość sytuacji. Byliśmy w swoim żywiole. Zachwyciły nas dodatki jakie wybrała Olga do swojej stylizacji - przepiękny bukiet ślubny i opaska z różowych piwoni. Błogosławieństwo w ogrodzie i kilkuminutowa sesja wśród kwiatów zaowocowała cudownymi kadrami. Podczas ceremonii w Kościele Dominikanów panowała atmosfera bliskości, którą okraszał niesamowity śpiew chóru. Byliśmy wzruszeni i zaskoczeni, bo tak intymne i osobiste ceremonie nie zdarzają się często. Kochani, dzięki za ten dzień, którego z pewnością nie zapomnimy!

Zagroda Bamberska - ślub w samym sercu Poznania

W dniu ślubu Oldze i Krzysztofowi zależało na tym, aby wszystko poszło sprawnie, bez zbędnego chaosu i rozgardiaszu. Dlatego tak zaplanowali swój dzień, aby wszystkie miejsca były blisko siebie. Zagroda Bamberska w której odbyły się przygotowania i wesele mieści się w samym sercu Poznania. Kościół Dominikanów znajduje się w niedalekiej odległości od Zagrody. Mimo tego Para Młoda uniknęła wielkomiejskiego klimatu, wieżowców i ruchu. To wszystko dlatego, że zarówno Zagroda Bamberska jak i kościół mają swój cichą, odseparowaną od miasta aurę.

Bukiet ślubny i wianek od Kwiaty i Miut

Olga na dzień swojego ślubu wymarzyła sobie delikatny półwianek i rozłożysty bukiet z sezonowych kwiatów. Opaska z kwiatów w przeciwieństwie do wianków nie jest często spotykana. A szkoda! Olga wygląda w niej uroczo i bardzo dziewczęco. Ekipa z Kwiaty i Miut jak zwykle wykonała świetną pracę. Za każdym razem kiedy spotykamy na ślubach ich kompozycje nie możemy się napatrzeć. Nasze obiektywy kochają te bukiety. Dobór kwiatów, kształt, kolorystyka...wszystko jest tu idealne, piękne, zachwycające!

Dream Team:

Miejsce: Zagroda Bamberska Make-up: Anna Klemm Bukiet i wianek: Kwiaty i Miut Obrączki: Kruk

Kościół: Dominikanie Chór: Grace Band

Zaproszenia: Love Prints

O ślubie Olgi i Krzysztofa napisały portale Weddbook-polish weddings, Zankyou

624 wyświetlenia
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

  • Vimeo
  • YouTube
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań