top of page

Ślub w Pałacu Tarce | Fotograf ślubny Poznań | Kasia i Jacek


Kiedy poznalismy Kasię i Jacka i tak rozmawialiśmy o ich zamyśle na ślub i poznaliśmy jakie mają podejście, już wiedzieliśmy, że zdjęcia które razem stworzymy będą naprawdę wyjątkowe. I nie chodzi tu tylko o piękny pałac i doskonałą oprawę, ale o swobodę i naturalność jaka towarzyszyła Parze Młodej przez cały dzień.

Między Kasią i Jackiem oprócz wielkiej romantycznej miłości jest również przyjaźń i luz, czyli dwie rzeczy których w dzisiejszym świecie bardzo brakuje. Dlatego w poniższym reportażu znajdziecie zarówno dopracowane, gorące elementy jak pierwszy taniec jak i momenty zabawne, niekontrolowane :)

Kasia w krótkim wywiadzie dla Junebug weddings:

Inspiracja: Nie było żadnego specjalnego motywu dekoracyjnego na wesele. Udało nam się znaleźć idealny kościół i pobliski pałac, w którym wnętrza były bogato ozdobione, więc nie było potrzeby zbyt wielu dodatkowych dekoracji. Kwiaty, które wybraliśmy to te, które można było łatwo znaleźć w wielu ogrodach o tej porze roku. Nasze ubrania miały na celu podkreślenie uroczystej atmosfery dnia, pozwalając nam jednocześnie czuć się sobą. Sukienka została uszyta przez sąsiadkę - krawcową według mojego rysunku. Jacek założył swój stary, wygodny garnitur.

Momenty: Oczywiście cały dzień był piękny i wypełniony wieloma szczególnymi momentami jak pierwszy taniec czy piosenka, którą zaśpiewaliśmy dla naszych rodziców (śpiewałem i Jacek grał na gitarze). Ale, co zaskakujące, naprawdę cieszyliśmy się przygotowaniami przed całym wydarzeniem. Dotarliśmy do naszego pokoju hotelowego około dwie godziny przed ceremonią i wciąż musieliśmy zorganizować wszystkie winietki, wziąć prysznic, ubrać się i ogólnie "przygotować". Zrobiłam to wszystko w dziesięć minut, a Jacek skończył sie przygotowywać tuż przed błogosławieństwem rodziców. Zabawne było to, że bawiliśmy się świetnie przez cały ten czas i wydawało się, że byliśmy najmniej zestresowani ze wszystkich.

Z przyjemnością współpracowało nam się z fotografami - Gosią i Grzegorzem. Nasza sesja weselna na świeżym powietrzu w górach była wspaniałą przygodą. To było naprawdę ważne dla nas, aby udać się do Tatry, ponieważ mamy wiele pięknych wspomnień z tego miejsca. Gosia i Grzegorz pomogli nam uwiecznić te momenty. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy współpracować z nimi wiele razy!

Dream Team:

Miejsce : Pałac Tarce

Pierwszy taniec: Art-Dance

Bukiet: Chimera (Puszczykowo)

Słodki stół: Cupcake Love

Opaska: Happy Lazy

Ślub Kasi i Jacka został opublikowany na: Bridelle, Junebug weddings, Zankyou, Weddbook - polish weddings

Zobacz również zdjęcia z sesji ślubnej w górach.


 

Bądź z nami na Instagramie!296 wyświetleń

Comentarios


sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

bottom of page