top of page

Sesja poślubna na Islandii | Fotograf ślubny Gdańsk | Martyna i Łukasz


Martyna i Łukasz tak jak my od dawna marzyli o tym, aby zobaczyć Islandię. W maju to marzenie zamieniło się w rzeczywistość i w ten oto sposób możecie oglądać zdjęcia z ich pleneru na wulkanicznej wyspie.

W tym kraju piękne jest to, że wcale nie trzeba przemierzać setek kilometrów, aby znaleźć ciekawe miejsce na sesję. My wybraliśmy się w tereny oddalone nie dalej niż 30km od lotniska. Blue Lagoon tak często odwiedzana przez turystów, w porannych godzinach świeci pustkami. Tego właśnie potrzebowaliśmy. Nie mogliśmy wyjść z podziwu patrząc na mleczno-niebieski kolor wody kontrastujący z magmowymi, obrośniętymi mchem skałami.

"Pola siarkowe", bo tak nazywaliśmy pomarańczowe tereny z których buchały kłęby charakterystycznie pachnącej pary stały się tłem dla kolejnych zdjęć. Klimat przypomina trochę inną platnetę i tak też się czuliśmy ;)

Kilkaset metrów dalej i już jesteśmy na pięknej, skalistej plaży. Jak nie zakochać się w tej różnorodności?

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że spełniając Wasze marzenia, jednocześnie spełniamy swoje. To był naprawdę wspaniały czas. Kiedy po kilku dniach spotkaliśmy się na lotnisku w oczekiwaniu na powrotny samolot cały czas wymienialiśmy się z Martyną i Łukaszem wrażeniami. Jeszcze tu wrócimy! :)

151 wyświetleń

Comments


sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

bottom of page