top of page

Sesja narzeczeńska nad morzem z różowym zachodem słońca w tle

Wam również od dawna marzy się sesja narzeczeńska nad morzem? Ale to daleko, trzeba specjalnie jechać, nie wiadomo czy trafimy z pogodą...wymówek jest mnóstwo, ale jak tylko zobaczycie zdjęcia z sesji Ewy i Grzesia, przekonacie się, że warto!

Jechaliśmy kilka godzin w najgorętszy chyba weekend roku, żeby wieczorem zastać na miejscu przepiękny, różowy zachód słońca!Sesja narzeczeńska nad morzem


Marzenia warto realizować i nie zadowalać się półśrodkami. Dlaczego? Bo dla takich chwil warto żyć! :) Oprócz wspomnień z romantycznego weekendu nad Bałtykiem Ewa i Grzegorz mogą teraz wracać do przepięknych zdjęć, które udało nam się razem stworzyć podczas ich sesji narzeczeńskiej. Wiadomo, że pamięć jest ulotna, a kiedy tylko otworzymy album z fotografiami, momenty te ożywają w naszych głowach. Dlatego jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że możemy je dla Was zatrzymywać.

Niezależnie czy jest to sesja rodzinna, narzeczeńska czy plener ślubny nad morzem, warto wybrać takie miejsce w którym spędzicie wspólnie świetny czas. Czasami w mało popularnych miejscowościach można znaleźć zaciszne plaże z porzuconymi kutrami czy wyjątkowe klify (Wolin).


Morze ma swój niepowtarzalny klimat, wschody i zachody słońca jak nigdzie indziej, a do tego nadmorskie powietrze, lekki wiatr, dźwięki mew i znalezione na plaży muszelki. Jakaś fala której nie przewidzieliście, która jak zwykle zmoczyła Wam buty, smak gofrów z bitą śmietaną i szampana wypitego wspólnie wieczorem. Poranne spacery kiedy jeszcze na plażach nie ma turystów, oglądanie bursztynowych suvenirów, jakby widziało się je pierwszy raz w życiu. Za każdym razem z tym samym zachwytem...

Wspominając to wszystko wcale nas nie dziwi fakt, że nadmorskie plaże są najromantyczniejszymi miejscami na Ziemi i wiążą się ze wspaniałymi wspomnieniami. Warto więc te wspomnienia zapamiętać i utrwalić na wspólnych zdjęciach podczas sesji narzeczeńskiej lub pleneru ślubnego nad morzem.
144 wyświetlenia

Comments


sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

bottom of page