top of page

Rustykalny ślub w HOT_elarni | Puszczykowo | Anna i Marek | Fotograf ślubny Poznań


Młodzi chcieli, aby ich ślub odbył się w kościele. Sakramentalne tak wypowiedzieli przepełnieni wzruszeniem w kościele św. Mikołaja w Mosinie. Fasada budynku wymurowana jest z drobnej cegły, wnętrze oświetlają witraże, a brzoskwiniowe odcienie nadają wnętrzu ciepła. Przygotowania odbyły się w domu, a wesele w HOT_elarni, w otoczeniu puszczykowskiej natury.

Ania i Marek od początku wiedzieli, że pałacowy przepych nie jest stworzony dla nich. Marzyli o stylu rustykalnym, ale w dobrym, nowoczesnym stylu. Postawili na prostotę. Chcieli, aby tego dnia najważniejsze były uczucia, a nie przepych dekoracji. W HOT_elarnii znaleźli wszystko, czego potrzebowali; wykwintną kuchnię z awangardowymi niuansami, widok na las i pola, urokliwy budynek z pobielanymi ścianami i dachem pokrytym grubą warstwą strzechy, a wewnątrz zaskoczenie w postaci nowatorskiego designu. Urozmaiceniem w sali restauracyjnej były pnie szerokich drzew wkomponowane pomiędzy weselne stoły i wielkie okna z kojącym widokiem na zieleń Wielkopolskiego Parku Narodowego. Otoczenie zlewało się z spokojnym i delikatnym stylem wesela.


W wianku do ołtarza

Po czerwonym dywanie kroczyła z wiankiem na głowie... Kwiaty, które Ania wybrała na ozdobę swojego uczesania sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Wieniec z małych białych punkcików wygląda niczym obłoczek, nadaje subtelności i świetnie podkreśli rustykalny look panny młodej. Jeżeli jesteś chłonny poznać szczegóły to opisane kwiecie nosi (mało romantyczną) nazwę: łyszczec wiechowaty ;) Jakie kwiaty wybrać na wianek w dniu ślubu? Takie, których warunki pogodowe nie zaskoczą i nie zniszczą nawet po kilku godzinach suszy. Wybieraj kwiaty drobne, polne o suchych łodygach – te najdłużej zachowają formę i posłużą jeszcze podczas ujęć w plenerze, nawet kolejnego dnia.


Kręci Cię rustykalny styl wesela? Marzysz o nieograniczonej przestrzeni podczas weselnej zabawy? Widzisz siebie pośród wiekowej alei drzew? W ten najważniejszy dzień chcesz słyszeć śpiew ptaków, szum kwitnących krzewów, skrzypienie drzwi stodoły, poczuć ożywczy lekki wiatr pełen leśnych zapachów? Chcesz tańczyć pod gwiazdami i o północy uciec ze swą Miłością nad pobliski staw słuchając rechotu żab? Chcesz, ale nie wiesz jak zacząć poszukiwania? Spokojnie, zaoszczędzimy Twój cenny czas. Wybraliśmy i opisaliśmy dla Ciebie najpiękniejsze folklorystyczne obiekty Wielkopolski. Szczegóły sprawdź w naszym obszernym poradniku tutaj: Rustykalne lokale na wesele.


370 wyświetleń

Comments


sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

bottom of page