top of page

Romantyczna sesja plenerowa w Rogalinie | Fotograf ślubny Poznań

Rogalin - magiczne miejsce na poślubną sesję zdjęciową


Kiedy po raz pierwszy znajomi pokazali nam Rogalin, nie wierzyliśmy, że mamy tak magiczne miejsce na sesje pod nosem. Dosłownie podczas wschodu i zachodu słońca te łąki są niczym z baśni. Wszędzie słychać świerszcze, a wiatr lekko kołysze trawami. Przez korony starodrzewia promienie słońca romantycznie prześwitują tworząc ciepłe obrysy Pary Młodej. Kochamy to miejsce za to, że za każdym razem pokazuje się nam w trochę innej odsłonie i za każdym razem odkrywamy tam coś nowego. Kompletnie nie zrażamy się tym, że jest to dość popularne miejsce wśród Par Młodych, bo mamy swoją wizję na zdjęcia, a światło które za każdym razem jest inne - inspiruje nas do poszukiwania wyjątkowych kadrów.


Z Marią i Tomkiem zaczęliśmy zdjęcia od ogrodu, a w zasadzie labiryntu w Rogalińskim Parku, a dopiero później zeszliśmy na polanę, gdzie powitał nas niesamowity zachód słońca. Marysia marzyła o romantycznych zdjęciach w naturalnym klimacie, a my za wszelką cenę chcieliśmy to marzenie spełnić. Pewnie, nie wiedzieli, że spełniając swoje marzenie spełniają też nasze - fotograficzne.

To wspaniałe, że pary z którymi tworzymy te piękne fotografie nadają na tych samych falach i podczas sesji doskonale się rozumiemy. Z Marią mieliśmy już okazję pracować kiedyś przy jej sesji indywidualnej, więc wiedziała, że przy nas może czuć się swobodnie i z ogromną dozą zaufania powierzyła nam do realizacji swoją sesję ślubną.435 wyświetleń

Comments


sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

bottom of page