top of page

Jesienna sesja ślubna | Anna i Bastiaan | Fotograf ślubny Poznań


W piękne wrześniowe popołudnie wybraliśmy się wspólnie na Łęgi Rogalińskie, nieopodal Poznania, aby podczas sesji plenerowej uzupełnić nasze zdjęcia ślubne o piękne naturalne krajobrazy. Oboje kochamy polską jesień dlatego też nurtem przewodnim naszej sesji plenerowej była marsala, głęboka zieleń oraz odcień kremowej bieli.

Jesienna sesja ślubna

Wspomnienia Ani z dnia ślubu:

Przysięgę małżeńską składałam mojemu koledze ze szkolnej ławki, którego znam od jedenastu lat, miłość przysięgałam partnerowi z którym byłam od ponad ośmiu lat, a wierność ślubowałam mojemu najlepszemu przyjacielowi z którym od dziewięciu miesięcy przygotowywałam się wspólnie do tego wyjątkowego dnia. Te wszystkie 3 opisane powyżej osoby łączy jedno imię - Bastiaan, i było to imię mężczyzny, którego wybrałam na towarzysza mojego życia i męża.

Przez te wszystkie lata razem szliśmy przez życie, razem dorastaliśmy, razem się rozwijaliśmy. Przeżyliśmy niejedną wspólną burzę i najróżniejsze zakręty życia. Nasza miłość była mocnym spoiwem która dawała nam siłę do przemierzania świata i podejmowania wspólnych decyzji. Jedną z nich była decyzja o wyjeździe za granicę na czas studiów. Mieszkając w innym kraju zawsze bardzo ciepło wracaliśmy wspomnieniami i myślami do Polski, naszych tradycji oraz obyczajów. To wtedy narodziło się w nas pragnienie, aby nasz przyszły ślub był zabarwiony elementami polskiej tradycji i folkloru.

Ceremonia zaślubin była najważniejszym momentem tego dnia. Ślubu udzielał nam nasz wieloletni zaprzyjaźniony duchowny w parafii Pana Młodego w Puszczykowie. Cudownie było zobaczyć wszystkich naszych bliskich z rodziny, przyjaciół i znajomych, bez których nigdy nie znaleźlibyśmy się w tym miejscu. Kulminacyjnym momentem ślubu była oczywiście przysięga małżeńska, którą zdecydowaliśmy się powiedzieć prosto z naszych serc, w pełni świadomości słów które przysięgamy na całe życie, bez podpowiedzi księdza (dodatkowy stres gwarantowany, jednak szczerze polecamy!). Następnie ten wyjątkowy dzień nabrał niesamowitego przyspieszenia. Każda chwila była jak sekunda i wszystkie elementy, zaczynając od pierwszego tańca, przez tort, czy też oczepiny mijały błyskawicznie. Nigdy nie zapomnimy wspaniałego poczucia miłości, szczęścia i przyjacielskiej atmosfery, która towarzyszyła nam aż do białego rana.

Pisząc o naszym ślubie nie mogłabym nie wspomnieć o Was. Całą magię tego wydarzenia potrafiliście zamknąć dla nas na zawsze w kadrach. Cieszymy się, że to właśnie w Wasze ręce powierzyliśmy wyjątkowe zadanie utrwalenia najpiękniejszych chwil naszego życia. Zdjęcia są wspaniałe, bardzo Wam dziękujemy!

wianek do ślubu INNA Studio
marsala bukiet i wianek ślubny
burgundowy bukiet ślubny
bordowy bukiet ślubny
sesja plenerowa Rogalin
Rogalin fotografia ślubna
fotograf ślubny Poznań
zdjęcia ślubne Poznań
plener ślubny fotograf ślubny Poznań
bukiet ślubny marsala bordowy INNA Studio
fotograf ślubny Poznań
sesja poślubna Poznań
plener ślubny Poznań
fotografia ślubna Puszczykowo
plener ślubny Puszczykowo
plener ślubny
sesja poślubna Poznań
sesja ślubna
Rogalin sesja ślubna
Panna Młoda na sesji ślubnej w Rogalinie
wianek do ślubu
plener ślubny
fotograf ślubny
fotografia ślubna Poznań
zdjęcia z pleneru Poznań
plener ślubny Poznań
fotograf ślubny Wielkopolska
bukiet ślubny
wianek ślubny
bukiet ślubny
plener ślubny Puszczykowo
sesja ślubna w plenerze

Kwiaty: Inna Studio

Make up: Meggi Artist

Publikacje: 

Bądź z nami na Instagramie!741 wyświetleń

Commentaires


sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

bottom of page