top of page

Lawendowy ślub w Dworku nad Regą | Fotograf ślubny Kołobrzeg | Ola i Michał


Lawenda pachniała, lawenda smakowała, lawendowy kolor cieszył oczy. Poznajcie Olę i Michała, lawendową parę, która weseliła się magicznym nadmorskim dworku.

Ola: Wybór miejsca na ślub był idealny. Dzięki szerokiej ofercie relaksu, w dniu ślubu czuliśmy się zadbani i dopieszczeni. Zielone otoczenie pozytywnie nastrajało nas i naszych gości. Wszystko utworzyło spójną aurę sielanki. A nieopodal, bo w Trzebiatowie, piękny kościół w stylu gotyckim przyjął nasze sakramentalne "tak". Restauracja posiada trzy sale: klubową, kominkową i szafirową. Szafirowa, największa, fantastycznie współgrała z naszą koncepcją. Jest przestronna, jasna, z fantastycznym widokiem na ogród z czarującymi rabatami kwiatowymi, na rozległe trawniki, pola i dziewiczo rosnące drzewa i krzewy. Właśnie takiej przestrzeni potrzebowaliśmy w najuroczystszym dniu naszego życia. Ponadto mieliśmy plan na relaks totalny. W dworku jest basen, sauna, grota solna, mini golf, kort tenisowy, okolica sprzyja wycieczkom pieszym i rowerowym. Mieliśmy, w czym wybierać.

DECOLOVE - przepiękne, ręcznie robione opaski ślubne

Ola: Najpiękniejsze ozdoby do włosów dla Panny Młodej? Tylko z Decolove! Już sama nazwa wiele tłumaczy. Atelier Poznańskich artystek znalazłam podczas poszukiwań „nietypowego diademu”. Bardzo chciałam mieć w ślubnej fryzurze wplecioną królewską oryginalność. Ale diademu się bałam. Kryształy i idącą za nimi pretensjonalność wolałam zamienić na asymetryczne małe dzieło sztuki. Zadanie nie było łatwe, bo owszem salony ślubne oferują wiele ozdób do włosów, ale ja nie byłam zainteresowana plastikowymi kwiatami na wsuwkach. Zaczęłam szukać na własną rękę. I wykonałam strzał w dziesiątkę!

Z Decolove Atelier nie wiedziałam na co się zdecydować. Kolczyki, pierścionki, naszyjniki, opaski, wianki, grzebienie – nie tylko ślubne. Wszystko piękne, autorskie, indywidualne, wykonywane z jedwabiów i pięknych koronek, perły błyszczą, kwiaty jak żywe, ale to jeszcze nic! Koniecznie sprawdźcie ich podwiązki!

Dworek Nad Regą oddalony jest jedynie 6 km od spokojnych, często dziewiczych plaż Mrzeżyna. Obiekt znajduje się blisko Trzebiatowa, jednego z najbogatszych w zabytki miasta Pomorza Zachodniego. To szczególne położenie oferuje spokój i wypoczynek z dala od głośnych miast, turystycznych kurortów, z dala od pośpiechu. A my zdecydowanie polecamy wesele w stylu „Slow Wedding” :) Na temat obcowania z pięknem krajobrazu nadmorskiego; nasz duet wie wszystko! Pomimo że siedziba DreamEye Studio, znajduje się w Poznaniu, Gosia urodziła się w Kołobrzegu i z ogromną przyjemnością wracamy do nadmorskich, rodzinnych okolic. Wiemy, jakie atrakcje nowożeńcom oferuje województwo Zachodniopomorskie. Znamy te okolice jak własną kieszeń, a przede wszystkim w nieporównywalny, wrażliwy sposób wykonamy dla Ciebie nadmorską sesję zdjęciową niezależnie od tematyki. Myślałeś o sesji ślubnej na plaży? Marzysz o narzeczeńskiej sesji zdjęciowej wśród wzburzonych fal? A może chcielibyście wykonać rodzinną sesję nad morzem? Nasze obiektywy utrwalą nadmorskie pejzaże i malownicze kurorty wraz z Waszymi uczuciami. Nadmorskie sesje zdjęciowe pieczętują się w naszym rodowodzie ;)


 

Bądź z nami na Instagramie!132 wyświetlenia

Comments


sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

bottom of page