Wesele w Dakowskim Dworze | Fotograf ślubny Poznań | Zuzanna i Karol

Artystyczny klimat na ślubie Zuzi i Karola czuć było już od progu. Jej rodzinny dom jest pełen antyków, secesyjnych mebli, książek i obrazów. Nie dziwi więc, że Dakowski Dwór zwrócił ich uwagę. To jeden z piękniejszych dworków w Wielkopolsce. Zbudowany w XVII wieku do dziś zachował swój nastrój i elegancję.

To co jest najpiękniejsze w reportażu ślubnym to emocje. Te nieskrępowane małe gesty, uśmiechy, łzy i zabawne miny i sytuacje są tym na co jesteśmy szczególnie wyczuleni, Zuzia i Karol wypełnili nimi zdjęcia, które zaraz zobaczycie po brzegi. Fotografia mimo, że jest czymś materialnym dzięki emocjom ożywa, staje się zapisem przemijającej chwili. Cieszymy się , że powierzyliście nam rolę skryby, który może je zapisać. To niesamowite móc uczestniczyć w najważniejszym dniu w Waszym życiu, w gronie rodziny i przyjaciół.

Tego dnia zachwyciła nas atmosfera - luźna, radosna, bez niepotrzebnego spięcia i pośpiechu. Wszystko było przygotowane i nie trzeba się było nigdzie spieszyć. Była chwila na żarty, szampana i pogaduchy. Wszędzie towarzyszył nam chart mamy Zuzi, który nie odstępował nas na krok, upominał się ciągle o należne mu zachwyty i pieszczoty :)

Ceremonię przeprowadził wujek Zuzi, który jest księdzem. Czuć było swobodę i radość. Młodzi nie szczędzili sobie uśmiechów co udzieliło się wszystkim gościom. Przy wyjściu z kościoła wiało jak w kieleckim, ale dzięki temu udało nam się złapać fantastyczne momenty!

Wieczór był pełen atrakcji, tańców i rozmów. Goście mogli zamawiać wymyślne drinki w barze, zrobić zdjęcia w fotobudce i na bieżąco wrzucać zdjęcia na Insta z wymyślonym przez młodych hashtagiem. Były przemowy, dużo wspomnień i chwila oddechu na mikrosesji na którą wyrwaliśmy się po pierwszym tańcu.

Zuzia i Karol chcieli czuć się sobą w dniu swojego ślubu, dlatego wszystkim wyborów dokonali sami. Nie ma tu sztuczności, zmuszania się do czegokolwiek, spełniania oczekiwań innych. I pięknie było to z Nimi przeżyć i być ich fotografami ślubnymi.


Dakowski Dwór - idealne miejsce na kameralne wesele

Ślub w Dakowskim Dworze to idea dla tych z Was, którzy lubią klasyczne, ciepłe wnętrza przypruszone odpowiednią dawką antyków. Dzięki kameralnemu klimatowi choć przez jeden dzień poczujecie się jakbyście naprawdę tu mieszkali. Jest tu ogród z piękną fontanną w którym możecie wziąć humanistyczny lub cywilny ślub, niesamowita ściana bluszczu - potencjalne tło do mikrosesji i urokliwy dworek, gdzie odbędą się szalone tańce. Jeśli czujecie, że to właśnie do tego miejsca szybciej zabiło Wam serce - odwiedźcie je koniecznie , jeśli nie - zobaczcie inne magiczne miejsca na ślub w Wielkopolsce klikając w link :)

Anna Kara - ponadczasowe suknie ślubne dla romantyczek

Kiedy raz przymierzysz sukienkę Anny Kary - nie będziesz już chciała odwiedzać kolejnych salonów. Materiały, wzory, koronki...wszystko zwiewne i kobiece, nie krępujące ruchów...naturalne i romantyczne. Jeśli szukasz ponadczasowej sukni ślubnej w której będziesz czuła się po prostu dobrze i pięknie, zacznij od tych kreacji. Zuzia - nasza Panna Młoda, jak widać na zdjęciach nosiła ją na luzie, bez bardzo wysokich szpilek. Ten model widzieliśmy później jeszcze raz podczas fotografowania ślubu w Cegielni Rzucewo i kolejna Panna Młoda bardzo cieszyła się z wyboru swojej sukienki od Anny Kary.

Uśmiech i luz w dniu ślubu - da się?!

Zuzia i Karol pokazali, że się da więc TAK - jest to możliwe! Na to co dzieje się w dniu ślubu nie masz już wpływu więc po co się stresować! Twoje pozytywne reakcje sprawią , że Wszyscy goście będą czuli się swobodnie, a Ty udowodnisz, że masz do siebie dystans! Nie bądź bridezillą - bądź jak Zuzia! :)

Dream Team:

Wesele: Dakowski Dwór Suknia ślubna: Anna Kara Welon: Decolove

Ślub Zuzi i Karola został opublikowany na portalu Ślub na głowie.
Bądź z nami na Instagramie!431 wyświetlenia
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

  • Vimeo
  • YouTube
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań