• Vimeo
 • YouTube
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań

  Dakowski Dwór | Fotograf ślubny Poznań | Zuzanna i Karol

  Artystyczny klimat na ślubie Zuzi i Karola czuć było już od progu. Jej rodzinny dom jest pełen antyków, secesyjnych mebli, książek i obrazów. Nie dziwi więc, że Dakowski Dwór zwrócił ich uwagę. To jeden z piękniejszych dworków w Wielkopolsce. Zbudowany w XVII wieku do dziś zachował swój nastrój i elegancję.

  To co jest najpiękniejsze w reportażu ślubnym to emocje. Te nieskrępowane małe gesty, uśmiechy, łzy i zabawne miny i sytuacje są tym na co jesteśmy szczególnie wyczuleni, Zuzia i Karol wypełnili nimi zdjęcia, które zaraz zobaczycie po brzegi. Fotografia mimo, że jest czymś materialnym dzięki emocjom ożywa, staje się zapisem przemijającej chwili. Cieszymy się , że powierzyliście nam rolę skryby, który może je zapisać. To niesamowite móc uczestniczyć w najważniejszym dniu w Waszym życiu, w gronie rodziny i przyjaciół.

  Tego dnia zachwyciła nas atmosfera - luźna, radosna, bez niepotrzebnego spięcia i pośpiechu. Wszystko było przygotowane i nie trzeba się było nigdzie spieszyć. Była chwila na żarty, szampana i pogaduchy. Wszędzie towarzyszył nam chart mamy Zuzi, który nie odstępował nas na krok, upominał się ciągle o należne mu zachwyty i pieszczoty :)

  Ceremonię przeprowadził wujek Zuzi, który jest księdzem. Czuć było swobodę i radość. Młodzi nie szczędzili sobie uśmiechów co udzieliło się wszystkim gościom. Przy wyjściu z kościoła wiało jak w kieleckim, ale dzięki temu udało nam się złapać fantastyczne momenty!

  Wieczór był pełen atrakcji, tańców i rozmów. Goście mogli zamawiać wymyślne drinki w barze, zrobić zdjęcia w fotobudce i na bieżąco wrzucać zdjęcia na Insta z wymyślonym przez młodych hashtagiem. Były przemowy, dużo wspomnień i chwila oddechu na mikrosesji na którą wyrwaliśmy się po pierwszym tańcu.

  Zuzia i Karol chcieli czuć się sobą w dniu swojego ślubu, dlatego wszystkim wyborów dokonali sami. Nie ma tu sztuczności, zmuszania się do czegokolwiek, spełniania oczekiwań innych. I pięknie było to z Nimi przeżyć i być ich fotografami ślubnymi.


  Dakowski Dwór - idealne miejsce na kameralne wesele

  Ślub w Dakowskim Dworze to idea dla tych z Was, którzy lubią klasyczne, ciepłe wnętrza przypruszone odpowiednią dawką antyków. Dzięki kameralnemu klimatowi choć przez jeden dzień poczujecie się jakbyście naprawdę tu mieszkali. Jest tu ogród z piękną fontanną w którym możecie wziąć humanistyczny lub cywilny ślub, niesamowita ściana bluszczu - potencjalne tło do mikrosesji i urokliwy dworek, gdzie odbędą się szalone tańce. Jeśli czujecie, że to właśnie do tego miejsca szybciej zabiło Wam serce - odwiedźcie je koniecznie , jeśli nie - zobaczcie inne magiczne miejsca na ślub w Wielkopolsce klikając w link :)

  Anna Kara - ponadczasowe suknie ślubne dla romantyczek

  Kiedy raz przymierzysz sukienkę Anny Kary - nie będziesz już chciała odwiedzać kolejnych salonów. Materiały, wzory, koronki...wszystko zwiewne i kobiece, nie krępujące ruchów...naturalne i romantyczne. Jeśli szukasz ponadczasowej sukni ślubnej w której będziesz czuła się po prostu dobrze i pięknie, zacznij od tych kreacji. Zuzia jak widać na zdjęciach nosiła ją na luzie, bez bardzo wysokich szpilek. Ten model widzieliśmy później jeszcze raz podczas fotografowania ślubu w Cegielni Rzucewo i kolejna Panna Młoda bardzo cieszyła się z wyboru swojej sukienki od Anny Kary.

  Uśmiech i luz w dniu ślubu - da się?!

  Zuzia i Karol pokazali, że się da więc TAK - jest to możliwe! Na to co dzieje się w dniu ślubu nie masz już wpływu więc po co się stresować! Twoje pozytywne reakcje sprawią , że Wszyscy goście będą czuli się swobodnie, a Ty udowodnisz, że masz do siebie dystans!

  Nie bądź bridezillą - bądź jak Zuzia! :)

  Dream Team:

  Wesele: Dakowski Dwór Suknia ślubna: Anna Kara Welon: Decolove

  Ślub Zuzi i Karola został opublikowany na portalu Ślub na głowie.


  393 wyświetlenia
  sesja narzeczeńska poznań
  panna młoda fotograf ślubny poznań
  para młoda sesja ślubna
  fotograf ślubny poznań
  plener ślubny
  portret panny młodej

  DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

   

  ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

  WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020