top of page

Wesele w Villa Park Julianna | Joanna i Jarek | Fotograf ślubny Warszawa


Już po pierwszym spotkaniu z Asią i Jarkiem wiedzieliśmy, że ich ślub w Villa Park Julianna będzie ogromną dawką wrażliwości i humoru. Młoda Para powiedziała sobie "tak" w niewielkim kościele pod Warszawą. Często od razu wiemy, że między nami, a parą "zaiskrzy". Tak też było i tym razem. Zdjęcia, które wspólnie stworzyliśmy, są efektem tej fuzji.

ślub w villa park julianna

Ślub miał klasyczny charakter, jednak z ogromną dawką luzu i spontaniczności. Motywem i atrakcją jednocześnie były zdjęcia Asi i Jarka z różnych podróży, służące jako winietki i spersonalizowane dla każdego z gości. Wszyscy czuli się dzięki temu wyjątkowo.

Mamy nadzieję spotkać się z Asią i Jarkiem jeszcze nie jeden raz, i przy kieliszku wina wspominać z uśmiechem ten dzień.

Villa Park Julianna - idealne miejsce na ślub pod Warszawą

Marzycie o romantycznym weselu pod gwiazdami, ale boicie się deszczu? Podpowiemy Wam gdzie pogodzić takie sprzeczności. Na miejsce swojej uroczystości Asia i Jarek wybrali Villa Park Julianna - piękny lokal z jasną, przeszklona oranżerią (mieszczącą nawet 200 osób), w której odbyła się kolacja. Później wspólny, rodzinny taniec, w otoczeniu drzew przy akompaniamencie szmeru fontanny. Natomiast swój pierwszy taniec młodzi wykonali w szale i fantazji igraszek wewnątrz sali. Byliśmy zachwyceni, a po oczepinach pod oszklonym niebem wcale nie chciało się nam wracać do domu!

Villa Park Julianna to piękne miejsce na ślub pod Warszawą i udaną ślubną sesję. Sala weselna znajduje się w oryginalnej i nowoczesnej oranżerii, otoczona ogrodem. Jedzenie – kompletna petarda, a szarlotka, którą tam jedliśmy była najlepszą w naszym życiu. Niepowtarzalny klimat utrzymany jest z dala od miasta, jakby było się w innym świecie :)

Dlaczego warto mieć fajnego wodzireja na weselu?

Słyszysz „wodzirej” i widzisz wuja Andrzeja z wąsem od strony taty podskakującego w rytm disco polo na jednej nodze? Można i tak, ale czasy wodzirejów z lat 90-tych odchodzą w niepamięć, i jeżeli chcecie zrealizować wesele szalone, radosne ale i na poziomie, to nie powinniście bać się współczesnych wodzirejów. Łatwo znaleźć takich, w dobranej parze z DJ-em, którzy potrafią rozśmieszyć do łez, ale zrobią to z humorem i z klasą. Wiem, co mówię, bo w najtrudniejszych momentach, gdzie wszystko działo się bardzo szybko, ratowały nas fotograficzne ustawienia w aparacie, czyli "tryb sportowy”. Warto pomyśleć o wodzireju, szczególnie przy typowo polskich weselach, bo takiej imprezy się nie zapomina ;)

Romantyczna sesja plenerowa w podwarszawskiej Arkadii

Zdjęcia, które wspólnie stworzyliśmy, w podwarszawskiej Arkadii są efektem fantastycznego światła, atmosfery i uczuć pomiędzy Asią i Jarkiem. Magiczny portal obrośnięty winobluszczem, piękny staw, czarujące ruiny, a w nich murowana cegła kolumny, płaskorzeźby, arkady, i bujna natura, wplatająca się w martwe dzieło człowieka. Wszystko to tworzy miłosną scenerię, w której nowożeńcy czuli się najlepiej.

villa park julianna
villa park julianna