top of page

Przepiękny ślub w Paryżu | Monika i Sebastian | Fotograf ślubny Poznań


Od klasycznej lokalizacji do wyrafinowanej sukni, ten ślub jest uosobieniem ponadczasowego paryskiego szyku.


Prawie 12 lat temu Sebastian, fotograf mody napisał e-mail do Moniki, chcąc ją sfotografować. Kilka lat później, podczas romantycznej daty w Paryżu Sebastian oświadczył się. "Jedliśmy kolację w świetnej restauracji Le Caveau du Palais, która znajduje się w jednej z najbardziej uroczych placów paryskich. Rozmawialiśmy o naszych planach, jedząc doskonałe jedzenie i pijąc różanego szampana. Potem pojechaliśmy na spacer i wtedy mi się oświadczył ", opisuje Monika.

Więc wrócili do najbardziej romantycznego miasta na całym świecie, aby wyprawić ich wesele wraz z rodziną i przyjaciółmi. "Wybraliśmy Paryż, ponieważ to miasto jest naszym ulubionym", wyjaśnia Monika. "Mieszkaliśmy tam przez prawie 2 lata, tam się tam zadomowiliśmy, więc nie mogliśmy sobie wyobrazić innego miejsca na Ziemi, żeby powiedzieć "tak!".

Aby zachować polską tradycję, ceremonia odbyła się w spektakularnym kościele Notre Dame de l'Assomption. Zamiast spotkać się z gośćmi po ceremonii już w lokalu , postanowili zabrać ich tuk tukami wzdłuż paryskich ulic. "Ludzie życzyli nam szczęśliwego życia w małżeństwie, wysyłając gratulacje ... samochody, autobusy, nawet policja zatrzymywali się i trąbili dla nas." Po krótkiej sesji z rodziną na Placu de la Concorde wszyscy wskoczyli na tuk-tuki i pojechali do Champs Elysees - to naprawdę niespotykane!

Ich wesele odbyło się w najbardziej dekadenckim hotelu w samym sercu Paryża. Monika i Sebastian postanowili utrzymać elegancki styl, w prawdziwym, paryskim wydaniu. "Wnętrza były bardzo luksusowe, więc nie chciałam dodawać żadnych dodatkowych ozdób". Stoły ozdobione były małymi bukietami róż i białych hortensji. Gwoździem programu był popisowy tort Laduree "Marie Antoinette" i wieża makaronikowa.

Zainspirowana lookiem Audrey Hepburn w musicalu Funny Face, Monika wybrała skromną suknię firmy Pronovias w kolorze kości słoniowej, ozdobiona mała kokardką.

Najlepszy moment ślubu? "Kiedy babcia i rodzice błogosławili nasze małżeństwo - jest to polska tradycja ... bardzo emocjonalna i wzruszająca".


Organizacja ślubu za granicą

Jeśli marzycie o ślubie za granicą, niezależnie czy będzie to Europa czy inny kontynent, warto rozważyć wynajęcie lokalnego konsultanta lub organizatora ślubnego. Osoba taka zdejmie z Was ciężar papierkowej roboty, dogadywania cen, logistyki, pozostawiając Wam przyjemności jak np. wybór sukni ślubnej czy koloru kwiatów. Podsunie gotowe rozwiązania, wykonawców. Organizator będzie również z Wami w dniu ślubu reagując na wszystkie "awaryjne" sytuacje. Dobrze jest mieć taką "prawą rękę" :)

Dream Team:

Biżuteria: Tours

Obrączki: W.Kruk

Garnitur: Sandro Paris

Włosy: Magdalena Osipowicz

Make-up: Paulina Pałka

Ślub Moniki i Sebastiana ukazał się na portalu Wedded Wonderland, Ślub Na Głowie

oraz w książce "Wasz piękny ślub"


Zobacz również sesję narzeczeńską i plener ślubny Moniki i Sebastiana.

800 wyświetleń

Comments


sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

bottom of page