• Vimeo
 • YouTube
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań

  Przepiękny ślub w Paryżu | Monika i Sebastian | Fotograf ślubny Poznań


  Od klasycznej lokalizacji do wyrafinowanej sukni, ten ślub jest uosobieniem ponadczasowego paryskiego szyku.


  Prawie 12 lat temu Sebastian, fotograf mody napisał e-mail do Moniki, chcąc ją sfotografować. Kilka lat później, podczas romantycznej daty w Paryżu Sebastian oświadczył się. "Jedliśmy kolację w świetnej restauracji Le Caveau du Palais, która znajduje się w jednej z najbardziej uroczych placów paryskich. Rozmawialiśmy o naszych planach, jedząc doskonałe jedzenie i pijąc różanego szampana. Potem pojechaliśmy na spacer i wtedy mi się oświadczył ", opisuje Monika.

  Więc wrócili do najbardziej romantycznego miasta na całym świecie, aby wyprawić ich wesele wraz z rodziną i przyjaciółmi. "Wybraliśmy Paryż, ponieważ to miasto jest naszym ulubionym", wyjaśnia Monika. "Mieszkaliśmy tam przez prawie 2 lata, tam się tam zadomowiliśmy, więc nie mogliśmy sobie wyobrazić innego miejsca na Ziemi, żeby powiedzieć "tak!".

  Aby zachować polską tradycję, ceremonia odbyła się w spektakularnym kościele Notre Dame de l'Assomption. Zamiast spotkać się z gośćmi po ceremonii już w lokalu , postanowili zabrać ich tuk tukami wzdłuż paryskich ulic. "Ludzie życzyli nam szczęśliwego życia w małżeństwie, wysyłając gratulacje ... samochody, autobusy, nawet policja zatrzymywali się i trąbili dla nas." Po krótkiej sesji z rodziną na Placu de la Concorde wszyscy wskoczyli na tuk-tuki i pojechali do Champs Elysees - to naprawdę niespotykane!

  Ich wesele odbyło się w najbardziej dekadenckim hotelu w samym sercu Paryża. Monika i Sebastian postanowili utrzymać elegancki styl, w prawdziwym, paryskim wydaniu. "Wnętrza były bardzo luksusowe, więc nie chciałam dodawać żadnych dodatkowych ozdób". Stoły ozdobione były małymi bukietami róż i białych hortensji. Gwoździem programu był popisowy tort Laduree "Marie Antoinette" i wieża makaronikowa.

  Zainspirowana lookiem Audrey Hepburn w musicalu Funny Face, Monika wybrała skromną suknię firmy Pronovias w kolorze kości słoniowej, ozdobiona mała kokardką.

  Najlepszy moment ślubu? "Kiedy babcia i rodzice błogosławili nasze małżeństwo - jest to polska tradycja ... bardzo emocjonalna i wzruszająca".


  Organizacja ślubu za granicą

  Jeśli marzycie o ślubie za granicą, niezależnie czy będzie to Europa czy inny kontynent, warto rozważyć wynajęcie lokalnego konsultanta lub organizatora ślubnego. Osoba taka zdejmie z Was ciężar papierkowej roboty, dogadywania cen, logistyki, pozostawiając Wam przyjemności jak np. wybór sukni ślubnej czy koloru kwiatów. Podsunie gotowe rozwiązania, wykonawców. Organizator będzie również z Wami w dniu ślubu reagując na wszystkie "awaryjne" sytuacje. Dobrze jest mieć taką "prawą rękę" :)

  Dream Team:

  Ceremonia: Église Notre-Dame de l’Assomption

  Przyjęcie: Les Salons France-Amériques

  Suknia: Barcaza by Pronovias Barcelona

  Buty: Badgley & Mischka

  Biżuteria: Tours

  Obrączki: W.Kruk

  Garnitur: Sandro Paris

  Tort: Maison Laduree

  Kwiaty: Un peu, Beaucoup Paris

  Włosy: Magdalena Osipowicz

  Make-up: Paulina Pałka

  Ślub Moniki i Sebastiana ukazał się na portalu Wedded Wonderland, Ślub Na Głowie

  oraz w książce "Wasz piękny ślub"


  Zobacz również sesję narzeczeńską i plener ślubny Moniki i Sebastiana.

  537 wyświetlenia
  sesja narzeczeńska poznań
  panna młoda fotograf ślubny poznań
  para młoda sesja ślubna
  fotograf ślubny poznań
  plener ślubny
  portret panny młodej

  DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

   

  ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

  WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020