• Vimeo
 • YouTube
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań
 • fotograf ślubny poznań

  Pałac Zdunowo | Kasia i Maciej | Fotograf ślubny Warszawa


  Kasia i Maciej postawili na klasyczny, pałacowy styl z odważnym fuksjowym akcentem w postaci kwiatów i dodatków. W przygotowaniach do ślubu uczestniczyła cała najbliższa rodzina,

  a atmosfera była lekka i radosna.

  Błogosławieństwo to dla wszystkich szczególny moment, dlatego staraliśmy się w dyskretny sposób uchwycić wszystkie emocje jakie towarzyszyły zarówno Parze Młodej jak i ich rodzicom. Ogród Pałacu Zdunowo okazał się być przepięknym tłem dla tej chwili.

  Ceremonia odbyła się w zabytkowej bazylice w Czerwińsku. Okolice tego miejsca jak i sama bazylika są niesamowite. Jakby zatrzymał się tam czas. Podczas koktajlu znaleźliśmy chwilę na zdjęcia z rodziną i krótką sesję zdjęciową, a pełne atrakcji wesele przeżyjecie (w pewnym sensie oczywiście) oglądając kolejne kadry :)

  Kilka słów od Kasi i Maćka:

  Do ślubu przygotowywaliśmy się okrągły rok, Pałac Zdunowo został nam polecony i po pierwszej wizycie podjęliśmy decyzję, że to tam odbędzie się przyjęcie . Miejsce magiczne i niepowtarzalne idealnie wpisywało się w moją wizję eleganckiego wesela w stylu glamour.

  Piękna i stara bazylika w Czerwińsku w której składaliśmy przysięgę małżeńską także od razu nas urzekła. Poznaliśmy też tam bardzo miłego księdza, który zgodził się udzielić nam ślubu i sprawił, że ten najważniejszy moment w całym dniu był tak uroczysty i pełen niesamowitych wrażeń na całe życie.

  Mieliśmy wielką przyjemność współpracować ze wspaniała grupą osób która zajmowała się nami w tym dniu od strony profesjonalnej. Wy jako nasi fotografowie ślubni od samego początku wprowadziliście miłą i serdeczną atmosferę, a wiadomo ze oprócz wzruszeń w tym ważnym dniu każdej parze towarzyszy także stres i napięcie. Każde zdjęcie to pięknie uwiecznione wrażenia i odczucia - nas, naszych bliskich i przyjaciół, a nie tylko ładna fotografia na ścianie.

  Klasyczny ślub w Pałacu Zdunowo

  Elegancja, piękno i szyk to te cechy, które nigdy nie wyjdą z mody, nie przeminą. Dlatego dobrze jest postawić na styl klasyczny. Podczas przygotowań do ślubu natkniecie się na wiele inspiracji, atrakcji, dodatków. Wiele z nich będzie tylko chwilowym trendem, a Wam zależy przecież na tym, aby patrząc na swój album za 10 czy 15 lat nadal czuć radość i zadowolenie. Piękne kwiaty, eleganckie wnętrza, stylowe ramy i krzesła, piękna zastawa, klasyczna, koronkowa suknia, naturalny makijaż to elementy, które od wieków zachwycają i pozostają świeże.

  Wybierając salę na swój ślub, niezależnie czy będzie to pałac, zamek czy elegancki hotel zwróćcie uwagę na detale, unikajcie kiczu. Pałac Zdunowo jest jednym z takich miejsc gdzie wiek działa na jego korzyść. Czuć tu wieloletnią tradycję, ale jednocześnie powiew świeżości i dbałość o szczegóły. Decydując się na Pałac Zdunowo możecie mieć pewność, że nie doznacie rozczarowania.


  Zjawiskowe szpilki ślubne Badgley Mischka

  Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy te niesamowite szpilki w internecie nie mogliśmy wyjść z podziwu. Wyglądają jak małe dzieła sztuki. Nie dziwi więc fakt, że każda Panna Młoda chciałaby mieć je na sobie w tak wyjątkowym dniu. Kasia wybrała sztandarowy model duetu Badgley Mischka w kolorze fuksji. Piękne, kryształowe zdobienia zdobędą serca każdej "sroczki". Szpilki i kwiaty stanowiły mocny akcent pośród stonowanej kolorystyki ślubu. Buty znajdziecie m.in. w salonie Ksis w Warszawie.


  Ponadczasowe suknie ślubne Pronovias

  Najlepszej jakości tkaniny, klasyczne kroje z hiszpańskim charakterem, gustowne koronki - to właśnie Pronovias. Suknie ślubne, które zachwycają i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Jesteśmy ich absolutnymi fanami od lat i polecamy je naszym Pannom Młodym. Kasia zdecydowała się na klasyczną , koronkową syrenkę z odpinanym trenem, bolerkiem i delikatnym welonem. Ciężko wyobrazić ją sobie w innym kroju, bo ten pasuje do niej idealnie!

  Krótki klip od Movie Factory:

  Dream Team:

  Miejsce: Pałac Zdunowo Suknia ślubna: Pronovias Kwiaty: Rock&Flowers Buty: Badgley Mischka (Salon Ksis) Film: Movie Factory

  Auto: Maserati

  Publikacje:

  Ślub Na Głowie

  1,263 wyświetlenia
  sesja narzeczeńska poznań
  panna młoda fotograf ślubny poznań
  para młoda sesja ślubna
  fotograf ślubny poznań
  plener ślubny
  portret panny młodej

  DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

   

  ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

  WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020