Klasyczny ślub w Bursztynowym Pałacu | Anna i Grzegorz | Fotograf ślubny Szczecin


Na zachodnim pomorzu czyli w naszych rodzinnych stronach, zdarza nam się fotografować coraz częściej. Byliśmy już w Młynie nad Starą Regą, u Śnieżków, w Białej Wstążce pod Szczecinem...ale Bursztynowego Pałacu nie mieliśmy nigdy wcześniej przyjemności odwiedzić.

Jest to jedno z ciekawszych miejsc do wyprawienia wesela w tym rejonie. Otacza go starannie utrzymany Park Krajobrazowy, co z pewnością jest dodatkowym atutem tego kompleksu hotelowego. Wszechobecne, kolorowe pawie dodają uroku i są atrakcją dla gości. Ania i Grzegorz poddali się urokowi Pałacu i zdecydowali, że ich najważniejszy wieczór w życiu spędzą właśnie tutaj. Zanim rozpoczęliśmy zdjęcia, obeszliśmy cały Pałac i okolicę. Czuliśmy się trochę jakbyśmy przenieśli się w czasie do początków XVII wieku. Pięknie zachowany ogród, alejki, klimatyczna, drewniana sala z imponującymi schodami i pokoje w których każda Panna Młoda poczuje się jak szlachcianka.

Ania i Grzegorz poznali się przez internet i od razu poczuli, że to właśnie to! Sprawy potoczyły się bardzo szybko i po roku na świecie pojawiła się ich śliczna córeczka - Maja. W dniu ślubu przyciągała wzrok i uśmiechy gości tak samo jak jej piękna mama :) Maja towarzyszyła nam przez cały czas przygotowań, rozbawiając wszystkich dookoła i niwelując jakikolwiek stres.

Panna Młoda zadbała o każdy najmniejszy szczegół. Kwiaty, biżuteria, motyw przewodni, tort... wszystko było perfekcyjnie dopasowane i niezwykle gustowne. W swoim najważniejszym dniu Ania chciała mieć 2 suknie ślubne. Obie zamówiła w zaprzyjaźnionym salonie ślubnym - Agnes. Pierwsza z kreacji była klasyczna, gładka, z rewelacyjnym dekoltem, niewielkim trenem i subtelną, kryształową dekoracją. Ania wyglądała w niej obłędnie! Biżuteria i buty od Badgley Mischka idealnie dopełniły całości. Druga kreacja była zupełnie inna i tak samo pasująca do urody Panny Młodej. Lekka, zwiewna, na miękkim gorsecie i rozcięciem eksponującym nogi w tańcu...rewelacja!

Motyw podróży na weselu

Motyw podróży daje ogromne pole dla kreatywności. Ania i Grzegorz postawili na winietki w formie biletów lotniczych, tort z wyklejonymi kształtami kontynentów (cudowny!!!), tablicę stołów z różą wiatrów, a zamiast numerków na stoliki były nazwy najpiękniejszych miast świata. Państwo Młodzi nie bez powodu postawili na właśnie ten motyw swojego ślubu. Oboje dużo podróżują i z każdej z nich przywożą pluszowego miśka, co stało się już ich rodzinną tradycją :) Nawet ksiądz podczas kazania napomniał o ich licznych wojażach, życząc równie pięknej podróży przez wspólne życie.


Wesele w Bursztynowym Pałacu

Decydując się na wesele w Bursztynowym Pałacu pamiętajcie aby nie przyćmić jego naturalnego uroku. Dekoracje niech będą w stonowanych kolorach, krzesła bez pokrowców, a stoły okrągłe. Jest to idealne miejsce na przyjęcie rodziny i znajomych na ok. 100 osób. Bardzo dobra kuchnia i miła obsługa zadbają o Was i Waszych gości w każdym aspekcie. Obiekt dysponuje wieloma pokojami, dodatkowymi salami na mniejsze przyjęcia i rewelacyjnym hallem, który podczas wesel zamienia się w parkiet taneczny.


Ślub w stylu klasycznym - ponadczasowość i elegancja

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Do dziś przecież projektanci sukien ślubnych i dodatków wracają do mody dawnych czasów. Wracają kroje, wzory koronek, zapomniane gatunki kwiatów... Stawiając na ten styl możecie mieć pewność, że kiedy za 20 lat otworzycie swój album ślubny nie zaznacie uczucia zażenowania. Wybierzcie dodatki w stonowanych kolorach, delikatne materiały, ponadczasowe wnętrza. To uniwersalna recepta na ślub w stylu klasycznym :)

Zobaczcie reportaż z tego pięknego ślubu i tak jak my przenieście się w czasie :)