top of page

Pamiętacie swoją studniówkę? My ostatnio wspominaliśmy sobie te czasy i naprawdę czuliśmy się jakbyśmy znowu tam byli!

Ten dzień ma w sobie coś magicznego. Jeśli jeszcze jest on przed Wami, pewnie sami tak stwierdzicie,

a jeśli już go przeżyliście – chyba się z nami zgodzicie? :)

Od pierwszej klasy liceum, co roku wszyscy obserwują studniówki klas trzecich, wyobrażając sobie jak sami będą wyglądać na swoich.

Do tego każdy snuje już ciche plany z kim na tę studniówkę się wybierze…

Można byłoby pomyśleć, że ten dzień powinien być stosunkowo stresujący, z racji tego, że do matury pozostaje już tylko równe 100 dni,

ale jednak wszyscy podchodzą do tego wydarzenia bardzo entuzjastycznie. Przygotowania (szczególnie dziewczyn) przypominają niekiedy przygotowania ślubne! Kreacja jest długo poszukiwana, biżuteria musi oczywiście idealnie pasować, makijaż i fryzura są robione przez profesjonalistów… a reakcja płci przeciwnej, czyli osoby towarzyszącej, przypomina reakcję Pana Młodego, na widok swojej wybranki – przysłowiowa szczęka w dół!

Młode kobiety czują się jak milion dolarów, a chłopaki starają się, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Ktoś by zapytał po co tyle zachodu? Też sobie zadawaliśmy to pytanie lata temu i doszliśmy do jednego wniosku – ten dzień przeżywa się tylko raz, a zdjęcia z tego dnia będą będziemy oglądać po wielokroć. Chyba wypada się jednak dobrze prezentować? :)

Pamiętam, jak ubierałam swoją ślubną kreację… wiecie co pomyślałam? „ Ostatni raz miałam tak przed swoją studniówką!… Wtedy też przykładałam tyle uwagi do tego jak będę wyglądać, a kolejny raz? Ciężko powiedzieć kiedy będzie kolejna taka okazja...”.

Tak, tak, na wesela również można się wystroić, ale to jednak jest już coś innego, klimat studniówki jest czymś wyjątkowym. 

Nie da się ukryć, że bez zdjęć szybko te momenty zostaną zatarte w naszej pamięci. Dlatego nie dziwimy się, kiedy szkoły zaczynają poszukiwania fotografa z dużym wyprzedzeniem. Fotografie również wprowadzają pewien klimat i mają znaczący wpływ na odbiór tego co się działo na imprezie. Szczególnie jeśli będziemy pokazywać zdjęcia naszym znajomym, rodzinie, a po latach naszym bliskim, wtedy z całą pewnością będą oceniać naszą studniówkę wyłącznie przez pryzmat pokazanych im zdjęć.

Każdy fotograf w inny sposób odda atmosferę, która będzie towarzyszyć temu wydarzeniu. Warto uważnie przejrzeć portfolia i zastanowić się czy styl, wykonywanych przez daną osobę zdjęć, wpasowuje się w Waszą wizję i czy wspólnie jesteście w stanie uzyskać wymarzone efekty.

Bardzo często niedoświadczeni fotografowie kuszą ceną, ale w trakcie wydarzenia nie są w stanie nadążyć za dynamicznym obrotem akcji, które bardzo często ma miejsce. Cały charakter studniówki troszkę właśnie taki jest – dużo się dzieje, dużo się zmienia, staracie się być wszędzie i skorzystać w pełni z zasłużonej imprezy, po kilku latach ciężkiej nauki.

Kiedy jesteśmy na studniówkach, zazwyczaj nie możemy odkleić się od wizjera aparatu. Czujemy się jak tacy przyjaźni Żółwie Ninja!

Nie chcemy Was rozpraszać swoją obecnością, ale też zależy nam na tym, żeby być wszędzie tam, gdzie coś się dzieje, żeby oddać na fotografiach Wasze emocje, miny, gesty i zachowania. Czujemy ogromną odpowiedzialność, aby nic nas nie ominęło.

Jesteśmy tam w pełni dla Was. Oddanie prawdziwej atmosfery Balu Maturalnego to nie takie proste zadanie, więc warto poświęcić chwilę dłużej na wybranie osoby, która Was tego dnia nie zawiedzie. Ten dzień jest tego wart! :)

8_fotograf_weselny_poznań (2).jpg
K+J_0408.jpg
7_fotografia_ślubna_poznań (6).jpg

Jeśli spodobały Wam się nasze zdjęcia i planujecie swoją studniówkę,

skontaktujcie się z nami poprzez poniższy formularz, będzie nam niezwykle miło Was poznać.

Udało się! Wiadomość dotarła.

sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | INFO@DREAMEYESTUDIO.PL

2022

bottom of page