• fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań

Ślub w stodole | Folwark Wąsowo | Kamila i Szymon | Fotograf ślubny Poznań

     Ślub w stodole był jednym z naszych fotograficznych marzeń od dawna. Zrealizowaliśmy je dzięki Kamili i Szymonowi, którzy na miejsce swojego ślubu wybrali właśnie Folwark Wąsowo. Stare budynki, bramy, a nawet auta stwarzają niepowtarzalny klimat i atmosferę.

                                                                                                                                                                                                         

 

    Z Panną Młodą znamy się już od kilku lat, współpracowaliśmy razem przy sesjach zdjęciowych z modelkami. Kamila tworzyła dla nas kreatywne makijaże. Bardzo się ucieszyliśmy, kiedy dowiedzieliśmy się, że po raz kolejny będziemy mieli okazję stworzyć coś wspólnie!​

 

   Kiedy tak rozmawialiśmy i poznawaliśmy coraz więcej szczegółów, wiedzieliśmy, że efekt będzie zachwycający. Miejsce nakreśliło klimat uroczystości, a wszystkie dodatki i detale dopełniły całości. Boczne światło które zastaliśmy na przygotowaniach jest chyba jednym z naszych ulubionych, rysuje się wspaniałym światłocieniem na twarzach (w tym momencie przypomina mi się kiedy opisywałam obrazy na studiach z historii sztuki ;) ​

 

   Droga do pięknego Klasztoru była jedną z ciekawszych w ciągu ostatniego roku. GPS. postanowił poprowadzić nas trasą bardziej hmmm "krajoznawczą" (wybrukowaną płytami, trzęsącą, leśną ścieżką, finalnie kończącą się jednak u celu). Szczęśliwie naszym oczom ukazała się świątynia otoczona lasem - cicha, piękna, nastrojowa.​ O weselu nie będziemy opowiadać, lepiej sami zobaczcie!​

 

Wesele w Starej Stodole

   Stara stodoła to wymarzone miejsce na ślub w stylu rustykalnym. Takie perełki zdobywają serca wielu Par Młodych, co nas ogromnie cieszy! Klimat starych budynków z historią nie ma sobie równych. Wspaniałe jest to, że miejsca które mogły by być zniszczone, dostają nowe życie i mogą cieszyć oczy Wasze i Waszych gości. W Wielkopolsce możemy się poszczycić licznymi stodołami na imprezę weselną np. Stodoła Pałacu Baborówko, Stodoła babci Magdy, Arendel - skandynawska Stodoła, Ceglarnia... Szerzej o nich napisaliśmy tutaj. Jeśli planujecie ślub w stylu rustykalnym koniecznie odwiedźcie te nastrojowe miejsca!

 

Rustykalne wesele w Folwarku Wąsowo

   Folwark Wąsowo to z pewnością jedno z najpiękniejszych miejsc w jakich mieliśmy przyjemność fotografować ślub. Już "od progu" czuć klimat starych budynków. Zupełnie jakbyśmy przenieśli się w czasie. To naprawdę fantastyczne uczucie! Sama stodoła jest bardzo wysoka, w środku stoją stogi z sianem, na stałe wybudowana jest spora scena na której spokojnie zmieści się nawet bardzo duży zespół. Drewniane stoły i krzesła nie potrzebują specjalnych dekoracji, są piękne same w sobie. Jeśli do tego nastrojowego wnętrza dołożycie trochę kwiatów i światła, całość zwali gości z nóg.

   W Poznaniu jest spory wybór świetnych pracowni florystycznych, my polecamy te z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, a efekty ich pracy są po prostu fantastyczne (klik)!

 

Suknia ślubna od Anny Kary 

   Kamila od kiedy tylko po raz pierwszy zobaczyła suknie Anny Kary - zakochała się w nich na zabój! My również! No bo jak oprzeć się tak pięknym krojom, delikatnym materiałom, precyzyjnemu szyciu i subtelnej kolorystyce? Przepadliśmy absolutnie. Wśród wielu modeli znajdziecie takie które pasują do stylu boho, rustykalnego ale pracownia proponuje też proste pełne wdzięku suknie ślubne w sam raz na klasyczny ślub. Wśród naszych reportaży wielokrotnie natkniecie się na Panny Młode ubrane właśnie w suknie Anny Kary. Czujemy świeży powiew nadchodzącej fali młodych, zdolnych projektantów sukien ślubnych w Polsce i Anna Kara jest jej pierwszym zwiastunem!

 

 

Dream Team:

 

Wesele: Folwark Wąsowo

Ceremonia: Klasztor Franciszkanów w Woźnikach

Zaproszenia: Love Prints

Wystrój sali: PIGVA

Bukiet: Kwiaty & Miut

Sukienka: Anna Kara

Buty Panny Młodej: Paso a Paso

Make up: Ela Zimniak make up artist

Garnitur i dodatki Pana Młodego: Miler Spirits & Style

Oprawa muzyczna: Emida Agencja Artystyczna

 

Publikacje:

Ślub Na Głowie

Zankyou

 

 

Please reload

Powiązane posty
Please reload

Komentarze
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | INFO@DREAMEYESTUDIO.PL

2019