• fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań

Ślub Maji i Krzysia w Dworze Hulanka | Fotograf ślubny Bydgoszcz

Spontaniczny i wrażliwy pocałunek w czółko... klatka stop! Cały świat zamarł, wiatr przytrzymał drzewa w bezruchu, pachnąca łąka ucichła, i tylko Bulik z kwiecistą girlandą na nosie ukradkiem podgląda zakochaną parę. Widzicie jak wypolerowanym reflektorem łypie ukradkiem na delikatną, świeżą miłość?

                                                                                                                                                                                                            

 

Fotograf fotografowi fotografem ;)

 

   Czyli historia o tym, jak to szewc bez butów – nie – chodził. Krzysiu, tak jak my, też jest fotografem ślubnym. Trafił do nas z polecenia jeszcze innego fotografa, któremu dokumentowaliśmy ślub w Pałacu Tarce. Umówiliśmy się na pierwsze spotkanie informacyjne i już od pierwszych sekund wiedzieliśmy, że nadajemy na tych samych falach: luz do sytuacji, spontaniczność, brak spięcia, radość z nadchodzącego wydarzenia, on – stylówka na Pana Kleksa (nasze autorskie obserwacje ;) ona – delikatna, taka Ania z Zielonego Wzgórza, która non stop się śmieje ;) Po ustaleniu przybliżonych szczegółów, nie mogliśmy doczekać się dnia ślubu :) Zapraszamy do bajkowego świata!

 

Bulikiem do ślubu

 

   Krzysiek i Martyna – zdrobniale Majka – do ślubu jechali turkusowym Bulikiem. Volkswagen był pożyczony od ich przyjaciół. Wyglądali w nim pięknie i oryginalnie. Ślub brali w bogato zdobionym, niewielkim kościele, ale zanim tam pojechali, spotkali się, na łonie leśnej natury, i odczytali sobie tylko znane treści przysiąg – własno-pisanych listów. Mieliśmy ten zaszczyt w ciszy obserwować wzruszenia, delikatność i piękno ich miłości. Suknia Majki szyta z koronek podkreślała jej kobiecą delikatność. Romantyzmu dodawał tel stylistyce koronkowy welon, a później wianek z polnych kwiatów, które zresztą towarzyszyły młodym przez cały dzień, od spaceru po lesie zaczynając, a na leśnych kwiatach dekorujących tort kończąc. Krzysiek zadbał w swoim wyglądzie o każdy szczegół. Garnitur w lekką kratę, dopasowana kamizelka, skórzane buty i muszka, okrągłe okulary, spinki do mankietu i zegarek na łańcuszku z pięknymi elementami dekoracyjnymi.

 

Wesele w Dworze Hulanka

 

   To jedno z przyjemniejszych miejsc na wesele w Kujawsko-Pomorskim. Okolicą są dziewicze łąki, a przede wszystkim piękne, różnorodne lasy. W obiekcie, w nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach nawiązujących do ludowej tradycji regionu zorganizujesz przyjęcie do 200 gości. Ciekawostką jest przywitanie państwa młodych. Na przybyłych wraz z chlebem i solą oczekuje mistrz Twardowski. Szampana otwiera szabelmistrz, jednym, perfekcyjnym pociągnięciem, a młody mąż i młoda żona mierzą się z pierwszą wspólną i jednocześnie ciężką pracą rozcięcia na pół, drewnianego pnia za pomocą starej, ręcznej piły! Dwór Hulanka wyróżnia rodzinna atmosfera, przemiła obsługa i świetne jedzenie.
 

 

Fotograf ślubny Bydgoszcz

 

   Podróże wynikające z naszego zawodu są dla nas niezwykłą satysfakcją, ale fotografia (sesje narzeczeńskie, reportaż ślubny, fotografia rodzinna) wykonywana wśród pięknych krajobrazów Kujaw to czysta przyjemność, połączona z wieloma miłymi wspomnieniami. Bydgoszcz oddaloną od Poznania, ponad godzinkę drogi, zaliczamy do okolic, które dobrze znamy. Fotografowaliśmy tam kilka razy. To piękne, bogate w różnorodną infrastrukturę miasto. Szczególnie Gosia z sentymentem wraca w  te tereny, ponieważ jako dziecko często jeździła tu w odwiedziny do swojej rodziny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Powiązane posty
Please reload

Komentarze
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | INFO@DREAMEYESTUDIO.PL

2019