• fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań

Rustykalny ślub w HOT_elarni | Puszczykowo | Anna i Marek | Fotograf ślubny Poznań

Młodzi chcieli, aby ich ślub odbył się w kościele. Sakramentalne tak wypowiedzieli przepełnieni wzruszeniem w kościele św. Mikołaja w Mosinie. Fasada budynku wymurowana jest z drobnej cegły, wnętrze oświetlają witraże, a brzoskwiniowe odcienie nadają wnętrzu ciepła. Przygotowania odbyły się w domu, a wesele w HOT_elarni, w otoczeniu puszczykowskiej natury.
                                                                                                                                                                                           

Wesele w HOT_elarni 

   Ania i Marek od początku wiedzieli, że pałacowy przepych nie jest stworzony dla nich. Marzyli o stylu rustykalnym, ale w dobrym, nowoczesnym stylu. Postawili na prostotę. Chcieli, aby tego dnia najważniejsze były uczucia, a nie przepych dekoracji. W HOT_elarnii znaleźli wszystko, czego potrzebowali; wykwintną kuchnię z awangardowymi niuansami, widok na las i pola, urokliwy budynek z pobielanymi ścianami i dachem pokrytym grubą warstwą strzechy, a wewnątrz zaskoczenie w postaci nowatorskiego designu. Urozmaiceniem w sali restauracyjnej były pnie szerokich drzew wkomponowane pomiędzy weselne stoły i wielkie okna z kojącym widokiem na zieleń Wielkopolskiego Parku Narodowego. Otoczenie zlewało się z spokojnym i delikatnym stylem wesela.

 

W wianku do ołtarza
 

   Po czerwonym dywanie kroczyła z wiankiem na głowie... Kwiaty, które Ania wybrała na ozdobę swojego uczesania sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Wieniec z małych białych punkcików wygląda niczym obłoczek, nadaje subtelności i świetnie podkreśli rustykalny look panny młodej. Jeżeli jesteś chłonny poznać szczegóły to opisane kwiecie nosi (mało romantyczną) nazwę:  łyszczec wiechowaty ;)
Jakie kwiaty wybrać na wianek w dniu ślubu? Takie, których warunki pogodowe nie zaskoczą i nie zniszczą nawet po kilku godzinach suszy. Wybieraj kwiaty drobne, polne o suchych łodygach – te najdłużej zachowają formę i posłużą jeszcze podczas ujęć w plenerze, nawet kolejnego dnia.

 

Najlepsze miejsca na rustykalny ślub w okolicach Poznania
 

   Kręci Cię rustykalny styl wesela? Marzysz o nieograniczonej przestrzeni podczas weselnej zabawy? Widzisz siebie pośród wiekowej alei drzew? W ten najważniejszy dzień chcesz słyszeć śpiew ptaków, szum kwitnących krzewów, skrzypienie drzwi stodoły, poczuć ożywczy lekki wiatr pełen leśnych zapachów? Chcesz tańczyć pod gwiazdami i o północy uciec ze swą Miłością nad pobliski staw słuchając rechotu żab? 
Chcesz, ale nie wiesz jak zacząć poszukiwania? Spokojnie, zaoszczędzimy Twój cenny czas. Wybraliśmy i opisaliśmy dla Ciebie najpiękniejsze folklorystyczne obiekty Wielkopolski. Szczegóły sprawdź w naszym obszernym poradniku tutaj: Rustykalne lokale na wesele.

                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Powiązane posty
Please reload

Komentarze
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | INFO@DREAMEYESTUDIO.PL

2019