• fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań

Streetowa sesja narzeczeńska w Poznaniu | Kasia i Marcin

   Z Kasią i Marcinem chcieliśmy stworzyć coś co będzie w pełni oddawało ich osobowość i uczucia, a nie "wklejać" ich w przestrzeń w której nie będą czuli się sobą. Postawiliśmy więc na streetowy klimat z dużą dawką luzu i śmiechu. Było radośnie, spontanicznie i nietuzinkowo.

                                                                                                                                                                                                                                                                   

   Bridelle o sesji Kasi i Marcina:

 

   Sunshine Reggae – zanucicie z pewnością po zobaczeniu tej realizacji. Przyznaję, że zakochałam się w tej sesji, Parze i zdjęciach! Sprawcami tego zamieszania byli Kasia i Marcin oraz fotografowie Gosia i Grześ z DreamEye Studio. To jedna z najbardziej uroczych, prawdziwych i naturalnych sesji zaręczynowych, jakie widziałam! Genialne otoczenie! Boska stylizacja! I ta nieokiełznana radość modeli! CUDO! Kasia, Gosia, Marcin i Grzegorz udowadniają, że kreatywność nie ma nic wspólnego z budżetem na realizację! Pomysł na sesję streetową był obłędny! Poznańskie ulice niczym Brooklyn w Nowym Jorku! Czy można wyobrazić sobie bardziej odpowiednią przestrzeń dla tej szalonej, zakochanej i niezwykle stylowej Pary? Nie można!

 

   Fantastyczne zdjęcia DreamEye Studio koncentrują się w równym stopniu na modelach i otoczeniu, które stanowi nieodłączny element stylizacji. Poza fantastyczną stylizacją, zwróćcie uwagę na dobór kolorów do graffiti. Mam przeczucie, że to nie był przypadek Albo taki niuans, jak kolor butów Kasi i słupki oraz blokady parkingowe. Seksowna Kasia wyglądała nadzwyczajnie! Marcin zresztą też. Energetyczne zdjęcia w przestrzeni miejskiej to rzadkość! A fotografowie nie dość zrobili z krajobrazu malowniczy obrazek, to na dodatek nie bali się zachodu słońca, który kojarzy się stereotypowo z łąką lub jeziorem i parami wpatrzonymi w dal. Nic z tego! Bez lukru, słodkości, różowych obłoczków! A jednak z ogromnym ładunkiem czułości i obezwładniającym poczuciem humoru! Boska sesja! I LOVE IT!

 

 

Kasia - "Efekt sesji mnie zszokował, oczywiście bardzo pozytywnie! Nie spodziewałam się tylu extra zdjęć. Klika już wywołałam i oprawię bo taki pięknych zdjęć jeszcze nie mieliśmy. Ekipa DreamEye zaproponowała nam streetową sesję i to był strzał w dziesiątkę. Super atmosfera, zero stresu, gdzie ja mam zazwyczaj z tym problem by rozluźnić się przed obiektywem. Sesję będę pamiętać bardzo długo, bo był to niesamowicie miło spędzony czas!

 

Michał Najberg - "Ależ fantastycznie ogląda się te zdjęcia. W jednej chwili polubiłem zarówno fotografowaną parę jak i fotografa. Chyba najsympatyczniejsza sesja, jaką widziałem!"

 

 

 

 

Please reload

Powiązane posty
Please reload

Komentarze
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | INFO@DREAMEYESTUDIO.PL

2019