• fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań

Kameralny ślub plenerowy w Dworku Grzebienisko | Anna i Damian | Fotograf ślubny Poznań

Z Anią i z Damianem znamy się od wielu lat z naszego kościoła. Z Anią nawet przez jakiś czas, a dokładnie przez półtora roku, mieszkałyśmy razem. W związku z tym że tak długo się znamy, mieliśmy okazję obserwować ich znajomość, miłość i ich drogę do ślubu.

                                                                                                                                                                                                             

   Uczestniczyliśmy również w przygotowaniach to tego wyjątkowego dnia. Zresztą nie tylko my! W organizację było zaangażowanych wielu ludzi z naszego kościoła. Koleżanka Marta odpowiedzialna była za dekorację, Gosia za projekt i wydruk śpiewników, a kilku znajomych zadbało o oprawę muzyczną. Niesamowicie było obserwować zaangażowanie tych wszystkich ludzi i to jak wiele serca wkładali w pomoc Ani i Damianowi. To dzięki nim wszystko zostało tak pięknie ozdobione i dopięte na ostatni guzik, a marzenia Młodej pary mogły się urzeczywistnić. Atmosfera przygotowań była niesamowita, co zresztą widać na kilku zdjęciach. ;) Grupa dobrych znajomych, wielka radość, świetna zabawa i mnóstwo śmiechu. :) 


   Atmosfera była wyjątkowa również dzięki pięknu miejsca w którym odbywał się ślub. Dworek Grzebienisko znajduję się niecałe czterdzieści kilometrów od Poznania, czyli jakieś pół godziny drogi. Tylko trzydzieści minut wystarczy, aby przekroczyć bramę tego pięknego i czarującego miejsca. Otwierając furtkę mamy wrażenie jakbyśmy przenieśli się w czasie, lub wchodzili do zaczarowanego ogrodu. A to za sprawą pięknie zadbanego parku, w iście angielskim stylu. Romantyczny, elegancki i nieco magiczny klimat zdecydowanie dodaje uroku i czaru wydarzeniom, które się tu odbywają. Po przejściu kilku kroków naszym oczom ukazuję się ponad stuletni niewielki dworek. Szczerze musimy przyznać, że robienie zdjęć ślubnych w takich miejscach to czysta przyjemność i wspaniała zabawa. Tym miejscem byliśmy wyjątkowo oczarowani. W Dworku Grzebienisko jest wiele pięknych miejsc w których można wykonać pamiątkowe zdjęcia, które oddadzą piękno i czar tego dnia. 


   Wróćmy jednak to tego co najważniejsze, czyli do ślubu i wesela Ani i Damiana. Ślub odbył się w plenerze. Atmosfera ślubu w parku była na prawdę przyjemna, lekka i swobodna. Taki ślub to świetna alternatywa dla uroczystości w urzędzie stanu cywilnego, czy w kościele. Ślub był bardzo kameralny, ale dzięki temu miał swój wyjątkowy czar i urok. Wesele odbyło się zaraz obok, w białym namiocie. Dodatkowym atutem tego miejsca jest to, że jest zupełnie oddalone od zgiełku miasta i pozwala całkowicie skupić się na tym co dzieję się tu i teraz i na tym co jest najważniejsze. Wesele i zabawa było świetne, co również udało nam się uchwycić na kilku zdjęciach. ;) Kolega z kościoła, Łukasz poprowadził belgijkę i porwał niemal wszystkich do wspólnej zabawy i tańca. Para Młoda zakończyła zabawę o godzinie 22:00 wyjściem przez szpaler  utworzony z zimnych ogni, który poprowadził ich do samochodu. 


   Na sesję ślubną spotkaliśmy się niedaleko Kołobrzegu. Miejsce to znamy od wielu lat. Uwielbiamy je, dlatego że jest bardzo ustronne i nie przychodzi tam wielu ludzi. Sama plaża jest przepiękna i urokliwa, co również możecie podziwiać na zdjęciach. Było to idealne miejsce na romantyczną sesję ślubną dla Ani i Damiana. 


   Teraz już pozostaje nam zachęcić do oglądania zdjęć z tego wyjątkowego ślubu i sesji plenerowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Powiązane posty
Please reload

Komentarze
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | INFO@DREAMEYESTUDIO.PL

2019