Stylizowana sesja ślubna w Studio Mleko


Wymarzona sesja inspirowana twórczością Paolo Roversiego


Moja praca to sama przyjemność. Kocham to, co robię, lecz czasem wbijam się w wir pracy, zleceń i nie mogę odkopać się z obowiązków. Kiedy jednak nadchodzi taki moment i łapię lekkiego doła, przypominam sobie, dlaczego zostałam fotografem. Fotografia to nie tylko praca dla innych ludzi, ale również moje "ja". Staram się jednak o tym nie zapominać i w każdej wolnej chwili realizować własne projekty. To one sprawiają, że moje serduszko znów bije mocniej, łapię mnóstwo pozytywnej energii i inspiracji, no i wracam do Was z jeszcze większym zapałem.


Pewna sesja chodziła za mną od bardzo długiego czasu. Kiedy więc wszystkie gwiazdy ułożyły się po mojej myśli i miałam wolną godzinę do rozdysponowania, na spontanie powstał mój wymarzony projekt. Prawdę mówiąc miałam jakiś mini zarys w głowie, lecz wszystko było dla mnie dużą zagadką. Wiedziałam tylko, że całość odbędzie się w surowym wnętrzu studio Mleko, i że mamy na to godzinę. W dniu sesji, jak tylko zobaczyłam moją modelkę, Agę w gotowej już stylizacji, pomyślałam: "to jest totalnie Roversi!”. Za przygotowaniami stała sama poznańska śmietanka branży ślubnej. Agnieszkę pomalowała i uczesała Katarzyna Kałek-Dekert Make-up, sukienkę do sesji użyczyła nam uwielbiana przeze mnie pracownia „Cuda Mecyje”, zaś nieziemską, kwiecistą ozdobę na głowie wyczarowała Monia z Inna Studio.


Do sesji wykorzystałam tylko (i aż) jedną lampę oraz mój nowy nabytek- obiektyw tilt-shift, dający piękne rozmycie.

Co czyni zdjęcia wyjątkowymi, to efekt starych fotografii. Nie jest to typowo czarno-biały filtr, lecz jego ciepłe tony, czyli tak jak kiedyś. O takie zdjęcia mi chodziło.


Tempo było zawrotne, jednak dałyśmy radę. Czasem spontaniczne decyzje przynoszą najwięcej satysfakcji... Jestem zachwycona efektem i mam nadzieję, że Wasze artystyczne zakamarki duszy po obejrzeniu zdjęć obudzą się do realizacji swoich projektów.Kwiatowe dekoracje - INNA Studio

Modelka - Agnieszka Ignaszczak

Make-up- Katarzyna Kałek-Dekert Make-up

Sukienka - Cuda Mecyje

Miejsce: Studio Mleko

9 wyświetlenia
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020