Stylizowana sesja ślubna w Dworku SeparowoWystarczy jeden niewielki ruch, by kula śnieżna zaczęła się toczyć nabierając coraz większych i pokaźnych rozmiarów. Tak właśnie było w tym przypadku. Jedno spotkanie w kawiarni z niezwykłą osobą, w czasach gdy było to jeszcze realne, dało mi impuls do stworzenia sesji stylizowanej, której efekty możecie zobaczyć na poniższych ujęciach. Co napędzało wspomnianą kulę śnieżną? Niesamowita energia kolejnych uczestników sesji, ich otwartość, podejście, wiedza i profesjonalizm. Oczywiście nie obyło się bez kilku pożarów, jednak zostały one ugaszone bez świadków i bez ofiar :)


Do rzeczy... Patrząc na większość wesel, można mieć wrażenie, że wszystko już było, wszędzie powtarzane są identyczne pomysły - wielka szkoda! Kolor przewodni w detalach nadal króluje na przyjęciach weselnych. Tymczasem jest on zwyczajnie niedostrzegalny. Postanowiłyśmy włożyc kolor w rolę głównego bohatera. Zaścieliłyśmy stoły kolorowymi obrusami, serwetami, kwiatami, tak by kolor był zauważalny już od progu. Zadbałyśmy również o nakrycie każdego gościa - miedziane podtalerze, miedziane sztućce i obrączki na serwety nadały szyku w stopniu przez nas pożądanym. Kolor pojawił się również na sukni Panny Młodej w postaci kwiatowych aplikacji, cudnie komponując się z bukietem ślubnym w kolorach zgaszonych pasteli.

Do zaaranżowania ceremonii zaślubin jako bazę wykorzystałyśmy białe krzesła - napoleony, przedstawiając je w dwóch odsłonach. W pierwszej wersji udekorowałyśmy je delikatnymi kwiatami z pastelowymi wstążkami, w drugiej postawiłyśmy na tiulowe szarfy ze złotymi obrączkami. Krzesła są jednym z najistotniejszych elementów dekoracyjnych przyjęcia - to one stanowią główną ozdobę i określają charakter uroczystości - dużo dekoracji więc nie było nam trzeba.


Podczas sesji stworzyłyśmy jeszcze jedną niebanalną stylizację stołu, w innej odsłonie. Postawiłyśmy również na intensywny kolor - marsala, czyli bordo z domieszką brązu w połączeniu z uspokajającą szarością. Dość nietypowy ciemnoczerwony głóg zagościł na stole w formie bukietu na wysokim stojaku. Duża ilość złota, magia świateł i wspomniana wyżej kolorystyka wprowadziły zimowy i nieco świąteczny klimat. Żeby zachować spójność bordo zagościło również... na ustach Panny Młodej.

Na samym końcu postanowiłyśmy też przełamać romantycznie nacechowana suknię nostalgicznym ciepłym kapeluszem by ukazać nieco inną odsłonę - tym razem jesienną. Mosiężna i dość nietypowa jak na Pannę Młodą biżuteria, podkreśliła zaplanowany jesienny urok, który chciałyśmy uzyskać. Bez wątpienia umożliwiła nam to również pogodowa aura oraz sceneria dziewiętnastowiecznego dworku.4 wyświetlenia
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020