Nasza nowa strona z sesjami rodzinnymi - FRAMES!

Frames zrodziło się z potrzeby fotografowania najważniejszych chwil w Waszym życiu, bo kiedy na świat przychodzą dzieci i wszystko mija tak szybko, warto zatrzymać te momenty na zdjęciach i umieścić je w rodzinnym albumie.

https://www.fotografia-frames.pl


Fotografia rodzinna - Poznań

Kiedy zaczynaliśmy przygodę z DreamEye Studio nie przypuszczaliśmy, że zaprzyjaźnimy się z naszymi parami tak bardzo, że będziemy widywać się jeszcze wielokrotnie po ślubie. Niebawem po magicznym "tak", pojawiała się nowina o maleństwie i tak naturalnie z fotografów ślubnych, awansowaliśmy na rodzinnych :) Po pewnym czasie sesji zrobiło się tak wiele, że postanowiliśmy stworzyć miejsce tylko dla nich.

W naszych sesjach rodzinnych chcemy chwytać uczucia, momenty, zawrzeć delikatność i czułość między Wami. Uwiecznić Wasze relacje - tak piękne i wielobarwne. Zależy nam na naturalności, żebyście nawet przed obiektywem czuli się sobą i nikogo nie udawali. Pozwolili sobie i dzieciakom być swobodnymi i jak najlepiej wykorzystać ten wspólny czas w taki sposób żeby oprócz zdjęć zostały w Waszej pamięci również świetne wspomnienia.

Sesje brzuszkowe / ciążowe

Ciąża, szczególnie ta pierwsza to niezwykły czas, który chce się zapamiętać na długo. To jak zmienia się ciało i serce przyszłych rodziców jest czymś absolutnie pięknym i nieodwracalnym. Chcemy żebyście mogli wracać do tych wspomnień, przeglądając kolejne kartki Waszego rodzinnego albumu.

Sesje noworodkowe

Kiedy na świecie pojawia się nowy członek rodziny chcemy chłonąć każdą chwilę z maleństwem. Napawać się widokiem tych malutkich stópek, błyszczących oczek i uroczych rączek. Każdy kolejny tydzień, miesiąc sprawia, że na miejscu noworodka pojawia się bobas, który momentalnie zaczyna chodzić, później mówić... Czas z noworodkiem jest pełen bliskości i intymności, którą ciężko odtworzyć ze starszym dzieckiem, dlatego warto z każdego okresu rodzicielstwa zapamiętać te najpiękniejsze chwile i uwiecznić je na fotografiach.

Sesje rodzinne

Jeszcze kilka lat temu zdjęcia rodzinne powstawały na nudnym tle w studio, zazwyczaj w dniu ważniejszych, rodzinnych uroczystości. Dziś piękną rodzinną kronikę można prowadzić posiadając dobry smartphone. Ktoś jednak zawsze jest tym fotografem, więc może czasami warto jednak, aby na zdjęciach znalazła się cała rodzina :)

Reportaże z chrzcin

W dniu chrztu realizujemy reportaż i mikrosesję rodzinną. Jesteśmy z Wami od momentu przygotowań w domu i zostajemy do dwóch godzin na przyjęciu. Jest to idealny czas żeby stworzyć spójną historię tego wyjątkowego dnia.

Vouchery

Wiele osób pytało nas o to czy można taką sesję sprawić bliskim w prezencie. Dlatego możecie do nas napisać, a my wydrukujemy dla Was personalizowany voucher w ozdobnej kopercie.


Sesje rodzinne w studio

Zimą kiedy pogoda nie zachęca do sesji na zewnątrz, korzystamy z urokliwego studia urządzonego w przytulnym stylu lub po prostu odwiedzamy Was w domu.

Sesje rodzinne i ciążowe nad morzem

W lecie bardzo często bywamy nad morzem. Jeśli chcecie abyśmy uwiecznili Wasze wspólne, wakacyjne, rodzinne chwile na plaży w Świnoujściu, Kołobrzegu, Mielnie, Gdańsku, Gdyni czy Sopocie dajcie znać, chętnie będziemy Wam towarzyszyć z aparatem. Uwielbiamy wschody i zachody słońca , które każdego dnia są inne, wyjątkowe. Nasze ulubione to te waniliowe ;)


Świąteczne sesje rodzinne w studio / w Arendel / Poznańskie Betlejem

Do rodzinnych sesji w studio nie byliśmy nigdy przekonani, aż do momentu pierwszych sesji świątecznych. Ogrom przygotowań, doboru dekoracji, logistyki zaowocował pięknymi sesjami świątecznymi. Oprócz tego wybraliśmy się kilka razy do magicznego Arendel, a także na rozświetlone Poznańskie Betlejem. Te miejsca zdecydowanie mają klimat!

Sesje z okazji dnia Babci i Dziadka oraz sesje rodzinne w klimatach BOHO

Sesje wśród suszonych traw przyszły nam do głowy w związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka. Chcieliśmy tym samym w świeży i piękny sposób uwiecznić więź jaka łączy dziadków i wnuczęta. Miało być lekko, naturalnie i z klimatem. Dzięki aranżacjom stworzonym przez INNA Studio - udało się! W ciągu 3 dni wykonaliśmy wiele sesji, również na roczek, indywidualnych i dla par :)


Bądź z nami na Instagramie!263 wyświetlenia
sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

  • Vimeo
  • YouTube
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań
  • fotograf ślubny poznań