top of page

Nasza nowa strona z sesjami rodzinnymi - FRAMES!

Frames zrodziło się z potrzeby fotografowania najważniejszych chwil w Waszym życiu, bo kiedy na świat przychodzą dzieci i wszystko mija tak szybko, warto zatrzymać te momenty na zdjęciach i umieścić je w rodzinnym albumie.

sesja brzuszkowa ciążowa poznań


Kiedy zaczynaliśmy przygodę z DreamEye Studio nie przypuszczaliśmy, że zaprzyjaźnimy się z naszymi parami tak bardzo, że będziemy widywać się jeszcze wielokrotnie po ślubie. Niebawem po magicznym "tak", pojawiała się nowina o maleństwie i tak naturalnie z fotografów ślubnych, awansowaliśmy na rodzinnych :) Po pewnym czasie sesji zrobiło się tak wiele, że postanowiliśmy stworzyć miejsce tylko dla nich.

W naszych sesjach rodzinnych chcemy chwytać uczucia, momenty, zawrzeć delikatność i czułość między Wami. Uwiecznić Wasze relacje - tak piękne i wielobarwne. Zależy nam na naturalności, żebyście nawet przed obiektywem czuli się sobą i nikogo nie udawali. Pozwolili sobie i dzieciakom być swobodnymi i jak najlepiej wykorzystać ten wspólny czas w taki sposób żeby oprócz zdjęć zostały w Waszej pamięci również świetne wspomnienia.

sesja ciążowa w Palmiarnii
sesja ciążowa poznań
sesje ciążowe brzuszkowe poznań
sesje rodzinne poznań
sesje ciążowe
sesja rodzinna poznań
sesja brzuszkowa
sesja rodzinna w plenerze
sesja zdjęciowa z dziećmi
fotografia rodzinna
sesja rodzinna konin
fotograf poznań
sesje rodzinne poznań
naturalne sesje rodzinne
sesje rodzinne
zdjęcia rodzinne w plenerze
sesja syna z tatą
zdjęcia z brzuszkiem
fotografia noworodkowa poznań
sesja zdjęciowa w ciąży
sesje zdjęciowe dla dzieci
sesje ciążowe Puszczykowo
sesje z brzuszkiem Puszczykowo
rodzinne sesje zdjęciowe poznań
fotograf sesja ciążowa
sesja rodzinna w Puszczykowie
Dmuchawce

Ciąża, szczególnie ta pierwsza to niezwykły czas, który chce się zapamiętać na długo. To jak zmienia się ciało i serce przyszłych rodziców jest czymś absolutnie pięknym i nieodwracalnym. Chcemy żebyście mogli wracać do tych wspomnień, przeglądając kolejne kartki Waszego rodzinnego albumu.

Kiedy na świecie pojawia się nowy członek rodziny chcemy chłonąć każdą chwilę z maleństwem. Napawać się widokiem tych malutkich stópek, błyszczących oczek i uroczych rączek. Każdy kolejny tydzień, miesiąc sprawia, że na miejscu noworodka pojawia się bobas, który momentalnie zaczyna chodzić, później mówić... Czas z noworodkiem jest pełen bliskości i intymności, którą ciężko odtworzyć ze starszym dzieckiem, dlatego warto z każdego okresu rodzicielstwa zapamiętać te najpiękniejsze chwile i uwiecznić je na fotografiach.

Jeszcze kilka lat temu zdjęcia rodzinne powstawały na nudnym tle w studio, zazwyczaj w dniu ważniejszych, rodzinnych uroczystości. Dziś piękną rodzinną kronikę można prowadzić posiadając dobry smartphone. Ktoś jednak zawsze jest tym fotografem, więc może czasami warto jednak, aby na zdjęciach znalazła się cała rodzina :)

W dniu chrztu realizujemy reportaż i mikrosesję rodzinną. Jesteśmy z Wami od momentu przygotowań w domu i zostajemy do dwóch godzin na przyjęciu. Jest to idealny czas żeby stworzyć spójną historię tego wyjątkowego dnia.

Vouchery

Wiele osób pytało nas o to czy można taką sesję sprawić bliskim w prezencie. Dlatego możecie do nas napisać, a my wydrukujemy dla Was personalizowany voucher w ozdobnej kopercie.


Sesje rodzinne w studio

Zimą kiedy pogoda nie zachęca do sesji na zewnątrz, korzystamy z urokliwego studia urządzonego w przytulnym stylu lub po prostu odwiedzamy Was w domu.

rodzinna sesja w studio poznań
sesja rodzinna w studio
domowe sesje zdjęciowe Poznań
noworodkowa sesja zdjęciowa poznań
sesja rodzinna w domu
sesja rodzinna lifestyle
sesja rodzinna w studio

W lecie bardzo często bywamy nad morzem. Jeśli chcecie abyśmy uwiecznili Wasze wspólne, wakacyjne, rodzinne chwile na plaży w Świnoujściu, Kołobrzegu, Mielnie, Gdańsku, Gdyni czy Sopocie dajcie znać, chętnie będziemy Wam towarzyszyć z aparatem. Uwielbiamy wschody i zachody słońca , które każdego dnia są inne, wyjątkowe. Nasze ulubione to te waniliowe ;)

sesja brzuszkowa w Sopocie
sesja rodzinna w Świnoujściu
sesja dziecięca na plaży
sesja rodzinna nad morzem w Świnoujściu
sesja ciążowa nad morzem w Kołobrzegu
sesja ciążowa nad morzem w Mielnie
sesja ciążowa na plaży
fotografia rodzinna Kołobrzeg
fotografia rodzinna Kołobrzeg

Do rodzinnych sesji w studio nie byliśmy nigdy przekonani, aż do momentu pierwszych sesji świątecznych. Ogrom przygotowań, doboru dekoracji, logistyki zaowocował pięknymi sesjami świątecznymi. Oprócz tego wybraliśmy się kilka razy do magicznego Arendel, a także na rozświetlone Poznańskie Betlejem. Te miejsca zdecydowanie mają klimat!

Sesje wśród suszonych traw przyszły nam do głowy w związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka. Chcieliśmy tym samym w świeży i piękny sposób uwiecznić więź jaka łączy dziadków i wnuczęta. Miało być lekko, naturalnie i z klimatem. Dzięki aranżacjom stworzonym przez INNA Studio - udało się! W ciągu 3 dni wykonaliśmy wiele sesji, również na roczek, indywidualnych i dla par :)

 


Bądź z nami na Instagramie!423 wyświetlenia

Comments


sesja narzeczeńska poznań
panna młoda fotograf ślubny poznań
para młoda sesja ślubna
fotograf ślubny poznań
plener ślubny
portret panny młodej

DREAMEYE STUDIO - FOTOGRAF ŚLUBNY POZNAŃ

 

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | REPORTAŻ ŚLUBNY POZNAŃ | FOTOGRAF ŚLUBNY WIELKOPOLSKA

WWW.DREAMEYESTUDIO.PL - 2020

bottom of page